Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 4. hafta performans tablosu! 15 Mart Pazar Survivor performans sıralaması

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 4. hafta performans tablosu! 15 Mart Pazar Survivor performans sıralaması
Yayınlanma Tarihi: 15.03.2020 17:13
Değiştirme Tarihi: 15.03.2020 17:13

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 4. hafta performans tablosu bu akşam Acunn.com'da belli olacak. Sevilen yarışmada bu hafta performans puan tablosunda kimin birinci olacağı merak ediliyor. Haberimizden Survivor'da üçüncü haftanın Survivor performans sıralaması detaylarını öğrenebilirsiniz.

TV8'in ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2020'de bu akşam yarışmacıların performans puan tablosu açıklanacak. Her bölümünde izleyenlere ayrı bir heyecan yaşatan oyunları ile Survivor 2020'de 4. hafta performans sıralamasında kim birinci olacak merakla bekleniyor. 

Survivor izleyicileri bu akşam eleme öncesinde Acun Ilıcalı'nın duyurusunun ardından, performans sıralamasında kimin en yüksek ve kimin en düşük oy aldığını Acunn.com'dan öğrenebilecek. 

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU NASIL OLUŞUYOR?

Survivor performans tablosu, yarışmalara uygulanacak bir puanlama sistemi. Bu puanlama sonucunda her takımdan birer kişi haftanın şampiyonluğu için yarışacak. Survivor performans tablosunda erkekler ve kadınlarda, Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından birer kişi en iyi olmak için bir ödül oyunu oynayacak.

* Oyuna çıkan her yarışmacıya +1 puan

* Bire bir oyunlarda kazanan yarışmacıya +2 puan, kaybedene -2 puan

* Grup oyunlarında kazanan yarışmacıya +1 puan, kaybedene -1 puan

* Oyun bayrak yarışına kalırsa kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Avantaj oyunlarında kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Performans oyunları puanlamaya dahil değil

HAFTALIK PERFORMANSLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Acun Ilıcalı, Survivor performanslar liginde puanlamanın pazar günleri açıklanacağını duyurdu. 

SURVİVOR PERFORMANS SIRALAMASINDA GEÇEN HAFTA KİMLER BİRİNCİ OLDU?

Survivor 2020 3. haftada performans sıralamasında kimler birinci oldu ada konseyinde açıklandı. Survivor performans birincileri; Ünlülerden Mert ve Elif olurken Gönüllülerden Yasin ve Evrim oldu. 

Kadınlarda performans birincileri olan Ünlülerden Elif ile Gönüllülerden Evrim, ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Oyunu 4-0 skoru ile kazanan isim Ünlülerden Elif oldu. Elif, kendi takımından Ersin, Sercan ve Berkan'ı seçti. 

Erkeklerde 3. haftanın en iyileri olan Ünlülerden Mert ile Gönüllülerden Yasin, ödül oyunu için mücadele ettiler. Oyunu 4-2 skoru ile kazanan isim Gönüllülerden Yasin oldu. Yasin, kendi takımından Ceyhun, Nisa ve Cemal Can'ı seçti.