Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 3 Nisan 2020 erzak oyununu kim kazandı? 3 Nisan Cuma Survivor'da ödül neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde takımlar erzak oyunu mücadelesi verdi. Bir haftalık erzak paketi için Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları parkurda inanılmaz güç sarfetti. Peki, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllülerde oyununu kim kazandı? 3 Nisan Cuma Survivor'da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 03.04.2020 23:39
Değiştirme Tarihi: 03.04.2020 23:46
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 3 Nisan 2020 erzak oyununu kim kazandı? 3 Nisan Cuma Survivor'da ödül neydi?

Survivor 2020'de yeni haftanın erzak paketi için Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Bir yarışmacısını kaybeden ve uzun süredir erzak oyununu kazanamayan Gönüllüler mi çok iyi bir tempo yakalayan Ünlüler mi Survivor'da erzak oyununu kazandı? 3 Nisan Cuma Survivor 2020 erzak oyunu detayları...

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve Gönüllüler erzak oyunu öncesinde avantaj oyunu için karşı karşıya geldi. Takım halinde çıktıkları parkurda avantaj oyununu kazanan Ünlüler, erzak oyununda rakip takımdan yarışmacı seçme şansını elde etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

ERZAK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020'de erzak oyunu, açlık ile mücadele eden takımlar için son derece önemli. Sunucu Murat Ceylan, Survivor erzak oyunu öncesinde yarışmacıları coşturan ödülü açıkladı. Bugün erzak oyununu kazanan takım tereyağı, ekmek, peynir ve patatesten oluşan erzak paketini almaya hak kazandı.

SURVIVOR'DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

3 Nisan 2020 Survivor'da erzak oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Zor bir parkurda ödülü kazananan takım, Ünlüler oldu. Survivor 2020'de Ünlüler takımı, 10-6 skorla erzak oyununu kazandı. Böylece Ünlüler takımı, üstüste 5. kez erzak oyununu kazanmış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

KADINLARDA EN İYİLER OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 altıncı hafta performans tablosunda kadınlarda Ünlülerden Aycan, Gönüllülerden Evrim birinci olmuştu. Aycan ile Evrim, en iyiler oyununda kıyasıya bir mücadele verdi. 4-1 skorla kazanan Aycan oldu. Aycan, Ünlüler takımından Sercan ile Elif'i ödülden yararlanmasını seçti.

ERKEKLERDE EN İYİLER OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor altıncı hafta performans sıralamasında erkeklerde birinci sırada Ünlülerden Sercan ile Gönüllülerden Barış oldu. Survivor 32. bölümde Sercan ile Barış'ın mücadelesi nefes kesti. Zorlu mücadeleyi kazanan Barış oldu. Barış, Gönüllüler takımından Evrim ile Yunus Emre'yi seçti.