Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 3 Nisan 2020 en iyiler oyununu kim kazandı? 3 Nisan Survivor ödül neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde 6. haftanın performans sıralaması en iyileri karşı karşıya geldi. Kadınlarda Aycan ile Evrim karşılaşırken erkeklerde Sercan ile Barış ödül için mücadele etti. Peki, Survivor 2020'de en iyiler oyununu kim kazandı? 3 Nisan Survivor'da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 03.04.2020 21:56
Değiştirme Tarihi: 03.04.2020 21:56

TV8'de ilgiyle takip edilen Survivor 2020'de 6. haftanın performans sıralaması birincileri, en iyiler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan yarışmacı, takımından 2 kişiyi de aynı ödülden faydalanmasını sağlayacak. Çok sıcak bir havada yapılan en iyiler ödül oyununu kazananlar belli oldu. İşte 3 Nisan 2020 Survivor en iyiler oyunu detayları...

EN İYİLER OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020 en iyiler oyununda erkekler ve kadınlarda kazanan yarışmacı, kendisi ile birlikte 2 kişi daha yöresel bir yemek olan Empanada yiyeceği alacak.

EMPANADA NEDİR?

Empanada, İspanya, Orta Amerika (Meksika), Filipinler ve başta Şili, Arjantin, Paraguay, Uruguay, Peru, Bolivya, Kolombiya, Ekvador ve Venezuela olmak üzere Güney Amerika'da içi doldurularak yapılan ve yenen bir börektir. Bolivya'da Empanada'ya Salteña denir ki adını, kökeninin geldiği yer olarak tahmin edilen Arjantin şehri Salta'dan alır.

KADINLARDA EN İYİLER OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 altıncı hafta performans tablosunda kadınlarda Ünlülerden Aycan, Gönüllülerden Evrim birinci olmuştu. Aycan ile Evrim, en iyiler oyununda kıyasıya bir mücadele verdi. 4-1 skorla kazanan Aycan oldu. Aycan, Ünlüler takımından Sercan ile Elif'i ödülden yararlanmasını seçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

ERKEKLERDE EN İYİLER OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor altıncı hafta performans sıralamasında erkeklerde birinci sırada Ünlülerden Sercan ile Gönüllülerden Barış oldu. Survivor 32. bölümde Sercan ile Barış'ın mücadelesi nefes kesti. Zorlu mücadeleyi kazanan Barış oldu. Barış, Gönüllüler takımından Evrim ile Yunus Emre'yi seçti.

Haber ile ilgili metin girin!.