Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 3. hafta 3 Mart 2020 SMS sıralaması Acunn.com'da!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 3. hafta 3 Mart 2020 SMS sıralaması Acunn.com'da!
Yayınlanma Tarihi: 03.03.2020 19:11
Değiştirme Tarihi: 04.03.2020 00:13

Survivor 2020 ünlüler gönüllüler 3. hafta SMS sıralaması halk oylamasıyla birlikte bu akşam Acunn.com'da belli oldu. Survivor 2020'de 3. haftanın SMS sıralamasında kimin birinci olacağı ve Survivor'dan kimin eleneceği merakla bekleniyordu. Haberimizden Survivor'da 3. haftanın Survivor SMS sıralamasını öğrenebilirsiniz.

TV8 ekranlarında her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında 3. haftanın SMS sonuçları bu akşam belli oldu. Bu akşam bir kişinin adaya veda edeceği Survivor'da, 3 Mart 2020 tarihli SMS sıralaması, eleme olmadan hemen önce Acunn.com'da yayınlandı. 

Survivor izleyicileri bu akşam eleme öncesinde Acun Ilıcalı'nın duyurusunun ardından, SMS sıralamasında kimin en yüksek ve kimin en düşük oy aldığını Acunn.com'dan öğrenebilecek. Survivor 3. hafta SMS sıralamasını aşağıdaki bağlantıdan görebilirsiniz.

SURVİVOR 3. HAFTA SMS SIRALAMASI BURADA

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da bu akşam ada konseyi toplanacak ve dokunulmazlığı kaybeden Ünlülerden bir kişi yarışmaya veda edecek. Survivor'da haftanın ilk ada konseyinde Ünlüler, ilk eleme adayı olarak Derya Can'ın ismini yazmışlardı. Bu akşam ise SMS sıralamasında ilk iki sırayı alan yarışmacılar, Ersin ile Barış oldu. Ersin, İrem'i ikinci eleme adayı olarak seçerken Barış ise Sercan'ı 3. eleme adayı olarak seçti. Bu üç eleme adayı arasından en az SMS oyu alan yarışmacı Survivor'dan elenecek. 

SURVİVOR'DA KİMLER DİSKALİFİYE OLDU? NEDEN DİSKALİFİYE EDİLDİ?

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020'de ada konseyinde diskalifiye edilen iki yarışmacının isimleri açıklandı. Bunlardan bir tanesi Gönüllüler takımından Fatma Günaydın oldu. Survivor Fatma, dokunulmazlık oyunu sırasında sakatlanmıştı. Doktor kontrolleri sonrasında Fatma Günaydın'ın yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. 

Survivor'da diskalifiye olan diğer isim ise Ünlüler takımından Erman Altıkardeş idi. Ünlüler takımına sonradan katılan Survivor Erman hem takım içinde hem rakip takımdaki yarışmacılar ile sürekli bir tartışma halinde idi. Acun Ilıcalı, yaptıkları değerlendirme sonrasında Erman Altıkardeş'in Survivor'a adapte olamadığını, dünyanın en zor yarışması Survivor'a devam edebilecek durumda olmadığına karar verdiklerini söyledi. 

SURVİVOR 2020'YE DÖRT YENİ YARIŞMACI KATILDI

Survivor 2020'de ilk ada konseyinde Ünlülerden Erman Altıkardeş ile Gönüllülerden Fatma Günaydın'ın diskalifiye oldukları açıklanmıştı. Ada konseyinde diskalifiye olan yarışmacılar yerine dört yeni yarışmacı katıldı. Ünlüler takımına katılan isimler; Aşkım Burçe Tunay ile Berkan Karabulut olurken Gönüllüler takımına ise Gizem Birdan ve Yunus Emre Özden katıldı.