Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 29 Mart 2020 ilk eleme adayı kim oldu? 29 Mart 2020 Survivor ada konseyi

Survivor 2020 yeni bölümde haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık mücadele verdi. Dokunulmazlığı kaybeden takım, eleme potasına gitmesi istedikleri kişileri yazdılar. Peki, Survivor'da ilk eleme adayı kim oldu? 29 Mart Pazar Survivor ada konseyinde neler yaşandı?

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2020 00:35
Değiştirme Tarihi: 30.03.2020 01:04

Ünlüler Gönüllüler konseptiyle 14. sezonunda farklı heyecanlar yaşatan fenomen yarışma Survivor 2020'de bu akşam ada konseyi toplandı. Ada konseyinde haftanın performans birincileri açıklandı. Devamında ise dokunulmazlığı kaybeden takım haftanın ilk eleme adayını belirledi.

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. İlk oyunu alan Gönüllüler, ikinci oyunu alan ise Ünlüler oldu. Durum eşitlendiği için takımlar final dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Bu oyundan galip çıkan Ünlüler, dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

SURVIVOR'DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020'de bu hafta dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler oldu. Ada konseyinde Gönüllüler, eleme potasına gireceği ismi belirlemek için bir arkadaşının adını yazdı. Yazılan isimler Yunus Emre, Barış ve Burak oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Yunus Emre, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı oldu.

6. HAFTANIN PERFORMANS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor 6. haftasında Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim birinci oldu. Erkeklerde ise Ünlülerden Sercan ile Gönüllülerden Barış ilk sırayı alan yarışmacılar oldu. Bu yarışmacılar, Çarşamba günü en iyiler oyunununda karşı karşıya gelecek.

SURVIVOR'DA BU HAFTA KİM ELENECEK?

Survivor'da bu akşam toplanan ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için SMS oylaması yapıldı. Survivor 2020 izleyicileri, gitmesini istemediği yarışmacı için SMS göndererek ona destek oldu. Survivor 2020 7. hafta SMS sıralaması, Salı günü toplanacak eleme konseyinde açıklanacak. Bu listeye göre Survivor'da elenecek isim belli olacak.