Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 24 Mart 2020 kim elendi? İşte 24 Mart Salı Survivor'dan elenen isim

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 24 Mart 2020 kim elendi? İşte 24 Mart Salı Survivor'dan elenen isim
Yayınlanma Tarihi: 24.03.2020 23:42
Değiştirme Tarihi: 25.03.2020 00:34

Survivor 2020'de bu akşam bir yarışmacı daha adaya veda etti. Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında SMS sıralaması ile birlikte eleme adayları da belli oldu? Peki, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 24 Mart 2020 kim elendi? İşte 24 Mart Survivor'dan elenen isim...

Survivor'da heyecanın dorukta olduğu an geldi. 24 Mart 2020 tarihli Survivor'da eleme konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için Pazar günü verilen SMS oylaması sonucu belli oldu. Survivor 6. hafta SMS sıralaması ile eleme adayları ve Survivor'da kim elendi soruları cevapları belli oldu. İşte Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler eleme konseyi detayları...

SURVİVOR'DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler, Survivor 2020 ilk ada konseyinde bir isim yazmak zorunda idiler. En çok adı yazılan Ceyhun, haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'ın bu akşamki bölümünde 6. hafta SMS sıralaması açıklandı. Halk oylaması sonucunda Gönüllülerde en çok oy alan iki isimler Yasin ile Yunus Emre oldu. Bu isimlerin söylediği yarışmacılar ile haftanın eleme adayları; Ceyhun, Cemal Can ve Ardahan oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

İzleyicileri ekran başına toplandığı Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde eleme konseyinde adaya veda isim açıklandı. Gönüllüler takımında eleme adayları arasında SMS sıralamasından en az oyu alan isim Ceyhun oldu. Böylece, Survivor 2020'de Ceyhun elendi.

ARDAHAN İLE YUNUS EMRE BİRBİRİNE GİRDİ!

Survivor 2020 eleme konseyinde dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında Yunus Emre ile Ardahan birbirine girdi. Acun Ilıcalı, Survivor 2020 6. hafta SMS sıralamasında ilk iki sırayı alan isimleri açıkladı. Bu isimlerden birisi de Yunus Emre oldu. Yunus Emre, eleme adayı olarak daha önce açıkladığı gibi Ardahan'ı ismini söyledi. Buna ilk olarak Yasin itiraz etti. Ardından söz verilen Ardahan, Yunus Emre'nin kendini eleme adayı olarak göstermesine sert tepki gösterdi. İkili arasında sinirler iyice gerildi ve birbirlerine karşı hissettiklerini açığa çıkardılar. Yunus Emre ile Ardahan arasındaki tartışmaya ara sıra Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı.