Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 24 Mart 2020 eleme adayı kimler oldu? 24 Mart SMS sıralaması

Survivor 2020 yeni bölümde dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından eleme adayları kimler olacak merak ediliyordu. Ada konseyinde Survivor 2020 6. SMS sıralamasında ilk 2 yarışmacı, iki eleme adayı daha söyledi. Peki, Survivor'da eleme adayları kimler oldu?

Yayınlanma Tarihi: 24.03.2020 23:41
Değiştirme Tarihi: 25.03.2020 00:34
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 24 Mart 2020 eleme adayı kimler oldu? 24 Mart SMS sıralaması

Survivor'ın bu akşamki bölümünde eleme konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımından bir yarışmacı adaya veda edecek. 24 Mart SMS sıralamasında ilk iki isim açıklandı. Bu isimlerin söyledikler yarışmacıları ile Survivor'da haftanın ilk eleme adayları belli oldu. İşte Survivor eleme konseyi detayları...

İLK ELEME ADAYI KİMDİ?

Survivor 2020 ilk ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımının oylaması yer aldı. Gönüllüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimler ise Ardahan, Ceyhun ve Meryem oldu. Bu isimler arasında adı en çok yazılan Ceyhun haftanın ilk eleme adayı oldu.

GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASINDA İLK İKİ İSİM KİM OLDU?

Survivor 2020 ada konseyinde herkesin merakla beklediği SMS sıralaması Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için Pazar akşamı izleyiciler tarafından halk oylaması yapıldı. Bu oylama sonucunda oluşan SMS sıralamasında ilk 2 sırayı Yasin ve Yunus Emre aldı.

SURVİVOR 6. HAFTA SMS SIRALAMASI BURADA

SURVİVOR 2020'DE HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de haftanın ilk eleme adayı Ceyhun olmuştu. SMS sıralaması açıklandıktan sonra ilk iki sırada Yasin ve Yunus Emre'nin olduğu belli oldu. Eleme adayı olarak Yasin Cemal Can'ın ve Yunus Emre Ardahan'ın ismini verdi. Böylece, haftanın eleme adayları; Ceyhun, Cemal Can ve Ardahan oldu. Bu üç isim arasında en az SMS oyunu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

MERVE'NİN DURUMU TAKIMLARI KARIŞTIRABİLİR

Survivor 2020 eleme konseyinde Acun Ilıcalı'nın yaptığı açıklama iki takımı da şok etti. Acun Ilıcalı, Meryem'in dizindeki sakatlığı nedeniyle kontrole gideceğini ve doktorun kararına göre Meryem'in Survivor'daki kaderi belli olacak. Eğer bu kontrol sonrasında Meryem'in diskalifiye olma durumu olursa takımların güç eşitliği nedeniyle Ünlüler takımından bir transferin olma ihtimali var denildi. Survivor izleyiciler ile birlikte yarışmacılar, Meryem'in sakatlığı sonucunu merakla beklemeye başladılar.