Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 20 Mart 2020 erzak oyununu kim kazandı? 20 Mart Cuma Survivor'da ödül neydi?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde haftalık erzak oyunu için kıyasıya mücadele yaşandı. 20 Mart 2020 tarihli Survivor 23. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler yarışmacıları, müthiş erzak paketini kazanmak için zorlu parkurlarda nefes kesen ödül oyunu oynadılar. Peki, Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler erzak oyununu kim kazandı? 20 Mart Cuma Survivor'da ödül neydi?

Yayınlanma Tarihi: 20.03.2020 22:30
Değiştirme Tarihi: 20.03.2020 22:33
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 20 Mart 2020 erzak oyununu kim kazandı? 20 Mart Cuma Survivor'da ödül neydi?

TV8'de yayınlanan vazgeçilmez yarışma Survivor 2020 yine nefes kesti. Birbirinden zorlu parkurlarda yarışan yarışmacılar erzak oyunu için mücadele verdi. Oyun öncesi ödül olarak verilecek erzak yarışmacıları heyecanlandırırken Ünlüler ve Gönüllüler takımları erzağı kazanmak için kıyasıya yarıştı. İşte 20 Mart Cuma Survivor 2020 son bölümde erzak oyununu kazanan takım…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

14. sezonunda Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2020'de yeni haftanın erzak oyunu öncesinde avantaj oyunu oynandı. Takım halinde bayrak yarışı şeklinde oynanan oyunu Ünlüler takımı kazandı. Böylece Ünlüler takımı yarışmacıları, erzak oyunununda rakibini seçme şansını elde etti.

ERZAK OYUNUNDA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020'de Ünlüler ve Gönüllüler takımı yarışmacılarının merakla beklendiği erzak oyunu ödülü açıklandı. Erzak oyununu kazanan takım yağ ve un paketi kazandı.

SURVİVOR 2020'DE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Heyecanla izlenen Survivor 2020 23. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler takımları bir haftalık erzak paketi için kıyasıya mücadele etti. Son iki erzak oyununu Ünlülerin kazanması Gönüllüleri ada yaşamında epey bir zorlamıştı. Bu yüzden Gönüllüler bu erzak oyununa ayrı bir önem veriyorlardı. İki takım arasında zorlu parkurda nefes kesen mücadelede birçok engeli aştıktan sonra mekanizmalı bir düzeneğe çekişle vurarak 2 topu sepete sokmaları gerekiyordu. Atışlarda daha şanslı ve başarılı olan Ünlüler takımı erzak oyununu kazandı. Survivor 2020'de erzak oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

MUCİZE GERİ DÖNÜŞ OLMADI

Survivor yeni bölümde Ünlüler takımı ile Gönüllüler takımı arasındaki erzak oyunu nefes kesti. Oyunun başında atışlarda daha başarılı olan Ünlüler takımı, rakibine inanılmaz bir fark attı ve skoru 7-0'a getirdi. Oyun bu şekilde bitecek mi diye beklenirken Burak, Gönüllülerin ilk sayısını aldı. Daha sonra Gönüllüler 4 sayı daha aldı fakat Ünlüler oyunu 10-5 skorla kazanmayı başardı.

GÖNÜLLÜLERDE EKSİK ÇOK!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde takımlar haftalık erzak paketi için karşı karşıya geldi. Fakat Gönüllüler takımı oyuna sakatlığı tam geçmeyen Meryem, diskalifiye olan İlayda'dan yoksun olarak çıktılar.