Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 15 Mart 2020 eleme adayı kim oldu? Ada konseyinde neler yaşandı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler ada konseyinde haftanın ilk eleme adayı belirlendi, dokunulmazlığı kaybeden takımın oylaması sonucu eleme potasına gönderilen ilk isim kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 16.03.2020 10:25
Değiştirme Tarihi: 16.03.2020 11:55
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 15 Mart 2020 eleme adayı kim oldu? Ada konseyinde neler yaşandı?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler son bölümde "eleme adayı kim oldu, kim diskalifiye oldu" soruları cevap bulurken iki takım dokunulmazlık oyununda kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlık oyunu sonrası konseyde eleme adayı olarak belirlenen kişi kim oldu? Ada konseyine isim belirlenirken neler yaşandı? İşte Survivor 2020 haftanın eleme adayı...

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Ekranların fenomen yarışması Survivor 2020 yine kıran kırana bir mücadeleye tanıklık etti. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan oyunda kazanan taraf Ünlüler takımı oldu.

SURVİVOR'DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor 2020'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler arasında gerçekleştirilen kıyasıya dokunulmazlık oyunu ardından kaybeden taraf ada konseyi için bir isimi belirledi. Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden takım Gönüllüler takımı, bir eleme adayı belirledi. En çok ismi yazılan Cemal Can, Survivor'da haftanın ilk eleme adayı oldu. Gönüllülerde ismi yazılan diğer yarışmacılar, Evrim, Burak oldu.

KONSEYDE EVRİM KENDİNİ SAVUNDU! 

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 15 Mart Pazar akşamı ekrana gelen 20. bölüm ada konseyinde Evrim'den eleştirilere cevap geldi. Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlığı kazanmak için mücadele verdiler. Dokunulmazlık oyununu Ünlülerin kazanmasından Acun Ilıcalı, Gönüllüler takımından Evrim'i oyunu kaybettikleri halde güldüğü için eleştirmişti. Survivor 2020 ada konseyinde Evrim, kendini savundu ve yanlış anlaşıldığı için özür dileyerek oyun öncesinde ve sırasında yaşadıklarını anlattı. Survivor Evrim, oyun sırasında gülümsemesinin aslında oyunu kaybettiği için olduğunu söylerek kendini savundu.