Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 15 Mart 2020 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor final dokunulmazlık oyunu

Survivor 2020 yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Dokunulmazlık için üç kere karşı karşıya gelen Ünlüler ile Gönüllüler takımı, kendi adalarından birisini göndermek istemedikleri için çetin bir mücadele örneği gösterdi. Peki, 15 Mart 2020 final dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da dokunulmazlık kimin oldu?

Yayınlanma Tarihi: 15.03.2020 22:43
Değiştirme Tarihi: 15.03.2020 22:53
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 15 Mart 2020 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor final dokunulmazlık oyunu

TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen Survivor 2020'nin yeni bölümde final dokunulmazlık oyunu nefes kesen mücadeleye sahne oldu. Dokunulmazlık alabilmek için kıyasıya yarışan iki ekipten hangisinin mutlu sona eriştiği merak konusu oldu. Peki, Survivor dokunulmazlığı kim kazandı? İşte, günün kazanan takımı hakkında detaylı bilgiler

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

14. sezonuna giren fenomen yarışma Survivor 2020'de dokunulmazlığı kazanan takım, final oyun ile belli oldu. Survivor'ın dünkü bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazanmıştı. 2. dokunulmazlık oyununu Gönüllülerin kazanması sonrasında final dokunulmazlık oyunu oynandı. Takımlar, ada konseyini rahat geçirmek, bir arkadaşlarını kaybetmemek için tüm güçlerini ortaya koydu. Zorlu mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu. Ünlüler, Gönüllüleri final oyununda 3-0 yenmeyi başardı.

ACUN ILICALI, GÖNÜLLÜLERİ SERT ŞEKİLDE ELEŞTİRDİ!

Survivor 2020 yeni bölümde iki dokunulmazlık oyunu oynandı. İkinci dokunulmazlık oyununu 10'a 5 gibi farklı bir skorla kazanan Gönüllüler, finalde 3-0 yenildi. Acun Ilıcalı, oyun sonrasında Gönüllüler takımında gördüğü isteksizliği eleştirdi. Acun Ilıcalı, özellikle Evrim'in oyunu kaybettikten sonra gülmesini ve Cemal Can'ın parkurda gösterdiği isteksizliği karşısında "Sizin ne yaptığını anlamadım. Bu hafta Survivor Gönüllülerden bir kişi, bugün Evrim ile Cemal Can'ın kötü oyunu sonucu olacak" dedi.

SURVİVOR'DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI?

15 Mart 2020 tarihli Survivor 20. bölümde dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler parkurda oldukça zorlu anlar yaşadı. Büyük bir heyecana sahne olan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı 10-5 skorla kazandı.

SURVİVOR'DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNU

Ünlüler Gönüllüler formatı ile yeni sezonunda izlenme rekorları kıran yarışma Survivor'ın dün ekrana gelen 19. bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Zorlu oyundan galip ayrılan Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler'i 10-5 skorla yenen Ünlüler, ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.