Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununu kim kazandı? İşte 10 Mart Salı iletişim ödülü kazanan takım

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler dün akşam nefes kesen yeni bölümüyle ekrandaydı. 10 Mart 2020 17. bölümde iki takım da iletişim oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor iletişim oyununu kazanan takım hangisi oldu?

Yayınlanma Tarihi: 11.03.2020 10:53
Değiştirme Tarihi: 11.03.2020 11:00
Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununu kim kazandı? İşte 10 Mart Salı iletişim ödülü kazanan takım

TV8'in sevilen yarışması Survivor yine izleyiciyi ekran başına kitledi. 10 Mart 2020 17. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, "İletişim Oyunu Ödülü" için karşı karşıya geldi. Mücadelenin arttığı dakikalarda, kazanan takımın belli olması ile sevinç gözyaşları ekrana yansıdı. Peki takımları heyecanlandıran iletişim oyunu ödülü neydi? İşte iletişim oyununu kazanan takım ve ödülün detayları...

İLETİŞİM OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor 2020’de yarışmacılar, en çok özlemini çektikleri bir oyun için karşı karşıya geldi. Aileleri, arkadaşları ile hasret gidermelerini sağlayacak iletişim oyunu, takımlar arasındaki mücadeleyi daha da hırslandırdı. 10 Mart 2020 Survivor Ünlüler Gönüllüler iletişim oyununu kazanan takımın yarışmacıları, ailelerinden ve arkadaşlarından gelecek görüntülü mesajı okuyabilecek.

10 MART SALI SURVIVOR 2020 İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

10 Mart 2020 Salı  günü Survivor 17. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında önemli bir iletişim oyunu oynandı. Gönüllüler takımından Meryem ve Yunus Emre’nin sakatlığı nedeniyle bu oyununda yine yer alamadı. İletişim oyunu, başından sonuna kadar Ünlüler ile Gönüllüler arasında başabaş mücadele şeklinde geçti. Skorun 9-9- olması sonrasında iletişim oyununu kazanan takımı bayrak yarışı belirledi. Bayrak yarışında her iki takımın kadınlarda ve erkeklerde birer yarışması parkura çıktı. Takımların belirlediği isimler ise; Ünlülerden Berkan ve Elif ile Gönüllülerden Cemal Can ve Nisa oldu. Bayrak yarışında ilk olarak Elif ile Nisa karşılaştı. Bayrağa ilk ulaşan Elif oldu. Yaşanan kıran kıran mücadelenin ardından iletişim oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. İletişim oyununda eşleşmeler ve skor şu şekilde; 

Berkan - Cemal Can 0-1 Gönüllüler

Sercan - Tayfun 1-1 Ünlüler

İrem - Evrim 1-2 Gönüllüler

Parviz - Burak 2-2 Ünlüler 

Barış - Ardahan 2-3 Gönüllüler

Aşkım - Nisa 3-3 Ünlüler 

Ersin - Yasin 4-3 Ünlüler

Parviz - Ardahan 5-3 Ünlüler

Elif - Nisa 5-4 Gönüllüler

Sercan - Cemal Can 5-5 Gönüllüler

Barış - Yasin 6-5 Ünlüler

Aycan - Evrim 6-6 Gönüllüler

Berkan - Ceyhun 7-6 Ünlüler

Ersin - Tayfun 8-6 Ünlüler

Sercan - Cemal Can 8-7 Gönüllüler

İrem - Evrim 8-8 Gönüllüler

Parviz - Yasin 9-8 Ünlüler

Ersin - Ceyhun 9-9 Gönüllüler 

Berkan - Cemal Can 10-9 Ünlüler

ÜNLÜLER TAKIMINDA BARIŞ İLE ERSİN BİRBİRİNE GİRDİ!

10 Mart 2020 tarihli Survivor Ünlüler Gönüllüler 17. bölümde iki takım arasında kıyasıya iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Oyunda Ünlülerden Barış ile Gönüllülerden Ardahan eşleşti. Atış kısmına Ardahan daha önce geldi ve atışlara başladı. Barış sonradan atışlarda Ardahan'ı yakaladı. Oyunu kazanan ise Ardahan oldu. Oyun sonrasında Ersin, Barış'a yine kırık olan seramiğe atmaya çalıştığını, o yüzden kaybettiğini söyledi. Barış'ın da ona sert bir şekilde cevap vermesi üzerine ikili arasında bir anda ortam gerildi. 

CEYHUN'DAN MUCİZE SAYI

Survivor 2020 yeni bölümde oynanan iletişim oyununda tam bir mucize yaşandı. Ünlüler takımından Ersin ile Gönüllüler takımından Ceyhun, skor 9-8 Ünlüler lehine iken eşleştiler. Bu oyunu Ersin'in alması halinde Ünlüler takımı iletişim oyununu kazanacaktı. Atış kısmına rakibinden önce gelen Ersin, atışlarda bir tanesine kadar hepsini kırmayı başardı. Ceyhun ise ilk başlarda hiç kıramamıştı. Ersin, son bir tanesini kırmaya uğraşırken Ceyhun ona yetişti ve son seramiği kırarak oyunu kazandı. Böylece her iki takımın umudu bayrak yarışına kaldı.