Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can kimdir? İşte şampiyon Cemal Can Canseven’ın hayat hikayesi

Cemal Can Canseven, Survivor 2020 şampiyonu oldu. Şubat ayında başlayan Survivor 2020’ye Gönüllüler takımında başlayan Cemal Can, performansı ile sezona damga vuran isimlerden biri oldu. Cemal Can, bu akşam yapılan SMS oylaması sonucunda Survior 2020 şampiyonu yarışı verdi ve şampiyonluk kupasını kaldırdı. Peki, Survivor Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Cemal Can, kaç oyun kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 15.07.2020 01:26
Değiştirme Tarihi: 15.07.2020 01:26
Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can kimdir? İşte şampiyon Cemal Can Canseven’ın hayat hikayesi

Survivor 2020’de Şampiyon Cemal Can Canseven oldu. Gönüllüler takımında mücadelesine başlayan Cemal Can, beş aylık yorucu maraton sonrasında bu akşam Survivor Şampiyonu olmak için Barış ile oylamaya girdi. Oylama sonrasında Cemal Can’ın hayat hikayesi ve Survivor 2020’de kazandığı oyunlar, performans başarı oranı merak ediliyor. İşte Survivor Cemal Can Canseven biyografisi ve Survivor 2020 performans tablosu…

SURVİVOR 2020 PERFORMANSI

Survivor 2020’de son iki isim arasına girmeyi başaran Cemal Can, genel performans tablosuna göre yüzde 54’lük başarı oranı elde etti. Sezon başından bu yana Cemal Can, oynadığı 447 oyunda 242’sini kazanmayı başarmış. Birebir karşılaşmalarda 123 galibiyet alan Cemal Can, bireyselde 46 oyunu kazanmayı başardı. Cemal Can Canseven’in bireysel başarı oranı ise yüzde 61. Cemal Can’ın Survivor 2020 performans detaylarına buradan bakabilirsiniz.

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir.

Aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınmaktadır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir.

Cemal Can Canseven’ın Instagram'da takipçi sayısı 3 milyonu geçti.