Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven'in hayat hikayesi ne zaman? Şampiyonluk Hikayesi TV8 canlı yayında!

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven bu akşam canlı yayında ekranlara gelecek Survivor Panoroma'da hayat hikayesini anlatacak, aylar süren zorlu mücadelenin sonunda gösterdiği performanslar ve kazandığı kalpler ile şampiyon olan  Cemal Can Canseven, Dominik'te geçirdiği günlerden ve hayatındaki kırılma noktalarından bahsedecek. Survivor 2020'ye damgasını vuran diğer isimlerin de katılım göstereceği program bu akşam TV8 ekranlarında evlerinize konuk olacak! Peki Cemal Can Canseven'in hayatını anlatacağı Şampiyonluk Hikayesi ne zaman? Program saat kaçta başlayacak? Programda neler olacak? Detaylar haberimizde...

Yayınlanma Tarihi: 16.07.2020 12:57
Değiştirme Tarihi: 16.07.2020 15:58
Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven'in hayat hikayesi ne zaman? Şampiyonluk Hikayesi TV8 canlı yayında!

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven'in Şampiyonluk Hikayesi bugün TV8 ekranlarında izleyiciler ile buluşacak! Herkesin merak ile beklediği Survivor Panoroma'da Cemal Can'ın anlatacakları, Survivor 2020 süresince yaşadıkları bu akşam 20.00'de sizlerle olacak! Program detayları haberimizde...

 

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

SURVIVOR 2020 ŞAMPİYONU CEMAL CAN'IN HAYAT HİKAYESİ VE ŞAMPİYONLUK SÜRECİ BU AKŞAM TV8'DE!

14. sezonuna başarılı bir giriş yapan Survivor, 2020 yılı sezonunu oldukça başarılı bir şekilde geride bıraktı.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Zorlu oyunların ekrana geldiği, ada şartlarında çeşitli kaosların yaşandığı ve neticesinde başarılı performanslarına ek gönülleri kazanan ismin şampiyon olduğu Survivor 2020 Şampiyonunun Hayat Hikayesi'ne ek, diğer Survivor yarışmacılarının da konuk olacağı program, Sefa Doğanay'ın Survivor yarışmacılarını taklit ettiği skeçlerin ekrana gelmesi ile herkesin yüzünü güldürecek. 

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Dün akşam yemekte bir araya gelen yarışmacıların eğlendiği ve hasret giderdiği anlar ise program esnasında izleyiciler ile paylaşılacak. Survivor 2020'nin sona ermesinin ardından verilen partide neler yaşandığı, yarışmacıların yaşadığı eğlenceli dakikalar bu akşam TV8'de!

 

CEMAL CAN CANSEVEN'İN ADI NEREDEN GELİYOR?

Survivor 2020 Şampiyonu Canseven, adının neden Cemal Can olduğu:

"Babam 7 yaşındayken vefat etti dedem. O yüzden Cemal ismini koymak istemişler. Babam fanatik bir Fenerbahçe taraftarı ve Can Bartu hayranı. Oradan Can geliyor ve Cemal Can oluyor. Hatta annem 'Çocuk çok zorlanır' demiş" diyerek açıkliyor.

CEMAL CAN CANSEVEN'İN SURVIVOR 2020 PERFORMANSI

Survivor 2020’de son iki isim arasına girmeyi başaran Cemal Can, genel performans tablosuna göre yüzde 54’lük başarı oranı elde etti. Sezon başından bu yana Cemal Can, oynadığı 447 oyunda 242’sini kazanmayı başarmış. Birebir karşılaşmalarda 123 galibiyet alan Cemal Can, bireyselde 46 oyunu kazanmayı başardı. Cemal Can Canseven’in bireysel başarı oranı ise yüzde 61. Cemal Can’ın Survivor 2020 performans detaylarına buradan bakabilirsiniz.

SURVIVOR CEMAL CAN CANSEVEN KİMDİR?

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995 İzmir'de doğdu. Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İstanbul'da bulunan Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır. 2013 yılında Üniversite okumaya başlamıştır.

Liseye kadar olan eğitimini İzmir'de tamamlayan Cemal Can, Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlayınca bu vesileyle İstanbul'a yerleşti ve arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy'de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven çok sevilen ve takip edilen bir DJ’dir. Aynı zamanda hayatından hiç sporu çıkarmayan Cemal Can CanSeven  çok iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Burcu ikizler, göz rengi yeşil, boyu 1.86 cm, kilosu ise 82’dir.

Aktif spor geçmişi olduğunu dile getiren Cemal Can Canseven tüm bunların dışında DJ kimliği ile de tanınmaktadır. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarıdır. 10 yaşından 14 yaşına kadar Fenerbahçe takımında futbol geçmişi olduğunu belirtmiştir.

 

SURVIVOR 2020 ŞAMPİYONU CEMAL CAN CANSEVEN'İN BİLİNMEYENLERİ

İzmir’de doğan Cemal Can, lisede kilolu olduğu için 3 ayda 15 kilo vererek kendisine daha çok özgüven kazandırdığını anlattı. Derslerinde çok başarılı olmadığı için öğretmenleri ona pek inanmasa da, o, İstanbul'a üniversite okumak ve hayallerini gerçekleştirmek için gitti. İnandığı her şeyi yapabileceğini gördü. İstanbulda güzel insanlar tanıdı ve kendisine yeni sayfalar açtı. Ortak hayaller kurabildiği insanlarla hayatına devam etti.

Hayatına giren insanlardan bahsederken gözyaşlarına boğulan Cemal Can, onlardan çok şey öğrendiğini fakat o dönemde onların kıymetini bilemediği için pişmanlık duyduğunu söyledi. Cemal Can, bulunduğu konum sebebi ile hayatına giren insanların değerini daha iyi anladığını ve bundan sonraki hayatına yeni bir yön vereceğinden bahsetti. 

Geriye baktığında değerini bilemediği insanlar için kendine kızgın olduğunu söyleyen Cemal Can, bir hayalini Survivor’da gerçekleştirdiğini; mücadelesini de çeyrek finale kalarak herkese kanıtladığını anlattı. 

Her zaman bir takım sporuna merak duyduğunu fakat hep eğitime yönlendirildiğini söyleyen Cemal Can, takım sporu yapmak için kendine bir şans verdiğin ve Survivor’da bunu ispat ettiğini, kaptanlığın onu gururlandığını paylaştı.

Survivor’ın hayatının ondaki duygusallığı bir nebze de olsun törpülediğini ve sağlamlaştırdığını söyleyen Cemal Can, gerçekten inandıktan sonra ve istedikten sonra her şeyin gerçek olacağını, yürekten inanmanın bunun için yeterli olduğunu ekledi.

 

16 Temmuz PERŞEMBE TV8 YAYIN AKIŞI
    
7:00    Seda Sayan İle Yemekteyiz-Tekrar
    
10:00    Program-Tekrar
    
13:00    Doya Doya Moda-Yeni Bölüm
    
16:15    Program
    
20:00    Şampiyonun Hikayesi 2020
    
0:15    Doya Doya Moda -Tekrar
    
2:30    Dizi'Doğduğun Ev Kaderindir' -Tekrar
    
4:30    8*8 -Tekrar
    
5:15    Bilginiz Olsun-Tekrar
    
6:00    Oynat Bakalım-Tekrar