Survivor 2020 ödül oyununu kim kazandı? 7 Temmuz büyük final öncesi oynanan son büyük ödülü kim aldı?

Survivor'da dün akşam sezonun son ödül oyunu ekranlara geldi. Survivor 2020'de sona yaklaştıkça artan heyecan doruğa çıktı ve Murat Ceylan'ın açıkladığı büyük ödül tüm yarışmacıları ekstradan motive etti. Çünkü en özel, en güzel ödül, Survivor 2020’de son ödül oyununa bırakıldı. Survivor'da son haftaya girerken yarışmacıların parkurda vereceği ödül oyunu mücadelesini kim kazandı? 7 Temmuz Ödül oyununu kim kazandı? Büyük ödül neydi? Detaylar haberimizde...


Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 22:56
Değiştirme Tarihi: 08.07.2020 16:04

TV8 ekranlarında dün akşam büyük ödül için büyük bir mücadele verildi. Survivor 2020'nin son ödül oyunu için parkura çıkan yarışmacılar tüm gücünü ortaya koydular. Finale az bir zaman kalan Mavi takım ile Kırmızı takım, Survivor’ın son büyük ödül oyununda kıran kırana bir mücadele verdiler.

Peki, 7 Temmuz Survivor 2020 129. yeni bölümde büyük ödülü kazanan takım hangisi oldu? Survivor 2020'de dün akşam neler yaşandı? İşte tüm detaylar...

7 TEMMUZ SURVIVOR 2020 SON ÖDÜL OYUNUNDA BÜYÜK ÖDÜL NE?

Survivor 2020'de dün akşam muhteşem bir ödül oyunu ekranlara geldi. Murat Ceylan'ın sunumu ile gerçekleşen ödül oyununun sonunda, büyük ödülü ise kazanan takımı almaya özel olarak gelen Katamaran, kazanan takımın yarışmacılarını Dominik Cumhuriyeti'nin en popüler ve lüks oteline götürdü. 

Lüks katamaran ile hem gezip hem eğlenecek olan yarışmacılar, otelde yine eğlenceye devam ederken; kazanan yarışmacıları sabah ise Aynes ürünleri ile güzel bir kahvaltı bekliyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

7 TEMMUZ SURVIVOR 2020 ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 son bölümde keyifli bir ödül oyunu ekrana geldi. Yarışmacılar, uzun bir aradan sonra denizde oynayacakları oyun için çok heyecanlıydı. Survivor’da sezonun son ödül oyununda oyununda denge tahtası, zipline engeli gibi birçok engel aşıldıktan sonra sürünerek final noktasına geliyor ve devamında ilk önce masa üstünde kuleleri yapmaları lazımdı. Sonrasında ise kum keselerinin üzerinde kuleleri devirmeden kalması gerekiyordu. 2 başarılı atış yapan takımına sayı kazandırıyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2020 son ödül oyununda avantaj oyunu oynanmadı. Seçime mavi takım başladı ve ilk tur eşleşmesi Yasin - Berkan, Elif - Sercan, Barış - Cemal Can şeklinde oldu. Oyunun başında skor iki takım arasında gidip geliyordu. Fakat 2-2’den sonra mavi takım arayı açtı. Mücadelenin sonunda 10-3 skorla Survivor büyük ödül oyununu kazanan Mavi takım oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN SON HAFTA PROGRAMI

7 Temmuz Salı: Sezonun Son ödül oyunu ve eleme konseyi

8 Temmuz Çarşamba: Dokunulmazlık oyunu

9 Temmuz Perşembe: Dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma: Canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı: İki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.