Survivor 2020 finalisti Barış Murat Yağcı kimdir? İşte Survivor Barış’ın kazandığı oyunlar ve performansı

Survivor 2020’de Büyük Final Barış Murat Yağcı ile Cemal Can Canseven arasında olacak. Beş aylık Survivor serüveni sonunda finale kalmayı başaran eski basketbolcu Barış Murat Yağcı, Survivor 2020’ye Ünlüler takımında başladı. Sezonun yarısında Gönüllüler takımına geçen Survivor Barış, performans ve SMS sıralamasında birinci olmayı başardı. Bu akşam yapılacak oylama sonucunda Şampiyon olacak mı merak edilen Barış Murat Yağcı’nın kazandığı oyunlar ve Survivor 2020 performansı araştırılıyor. Peki, Survivor Barış kimdir? Barış Murat Yağcı, Survivor 2020’de kaç oyun kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2020 20:11
Değiştirme Tarihi: 14.07.2020 20:11
Survivor 2020 finalisti Barış Murat Yağcı kimdir? İşte Survivor Barış’ın kazandığı oyunlar ve performansı

Barış Murat Yağcı, son yılların en zorlu Survivor’ın Şampiyonluğa doğru adım adım yürüyen ve iki finalistten biri oldu. Şubat 2020’de başladığı Survivor macerasında performansı ile sezona damga vurdu. Anadolu Efes’te uzun süre basket oynayan, talihsiz bir sakatlık geçirdikten sonra bırakmak zorunda kalan Survivor Barış, başarısını Survivor 2020’de devam ettirdi. Son ikiye kalan Survivor Barış’ın hayat hikayesi ile birlikte bu sezon kazandığı oyunların sayısı da araştırılıyor. İşte Survivor 2020 finalisti olan Barış Murat Yağcı’nın performans tablosu ve biyografisi…

SURVIVOR 2020’DEKİ PERFORMANSI

Survivor 2020 genel performans tablosuna bakıldığı zaman Barış Murat Yağcı, yüzde 52 başarı oranına sahip. Survivor Barış, sezon başından bu yanan 381 oyunda yer aldı ve bunlardan 200 tanesinde kazanan taraf oldu. Birebir oyunlarda 119 galibiyetine karşılık 93 mağlubiyeti var. Bu performansı ile birebir başarı oranı ise yüzde 56. Barış’ın Survivor 2020 performans detaylarına buradan bakabilirsiniz.

SURVIVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

 Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991 tarihinde İzmir Alaçatı’da doğdu. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Küçük yaşlarından itibaren ilgili olduğu basketbolda Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olan Anadolu Efes’in on sene formasını giyme şansını yakalandı. Fakat talihsizi sakatlığı sonrasında basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır. Yağcı, aynı zamanda voleybol, atletizm, masa tenisi ve yüzme gibi birçok farklı spor dalı ile de ilgilenmiştir.

Best Model of Turkey yarışmasında birinci seçilen ve 1.92 metre boyundaki Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı. İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.

Rol Aldığı Projeler

Kiralık Aşk

Şevkat Yerimdar

 2014 - Kocamın Ailesi (Dizi)

 2015 - Kiralık Aşk (Dizi)

 2016 - Şevkat Yerimdar (Dizi)