Survivor 2020 finali ne zaman, nerede yapılacak? MasterChef 2020 yeni sezon ne zaman başlayacak? Acun Ilıcalı

Survivor'ın final tarihi Survivor 2020 çeyrek final dönemi ile birlikte sona yaklaştıkça, yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Acun Ilıcalı ise TV8 ekranlarında konuk olduğu Survivor Panoroma programında konuya ilişkin detay verirken; MasterChef ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Herkesin merakla beklediği, 2020'nin Survivor'ının belli olacağı Survivor finali ne zaman yapılacak? Survivor ne zaman bitecek? MasterChef 2020 yeni sezon ne zaman başlayacak? MasterChef başvuruları devam ediyor mu bitti mi? Mehmet Şef (Mehmet Yalçınkaya) kimdir? Somer Şef ( Somer Sivrioğlu) kimdir? Danilo Şef (Danilo Zanna) kimdir? MasterChef jürileri kim olacak? Geçtiğimiz sezon MasterChef birincisi kimdi? 2018- 2019 MasterChef birincileri kim olmuştu? MasterChef başvurusu nasıl yapılır? Detaylar haberimizde!

Yayınlanma Tarihi: 25.06.2020 20:44
Değiştirme Tarihi: 25.06.2020 20:44

MasterChef 2020 yeni sezonunun ne zaman başlayacağına ve Survivor finalinin ne zaman yapılacağına dair net tarihi Acun Ilıcalı verdi! Bu sezon reyting rekorları kıran ve herkesi ekrana kilitleyen Survivor 2020'nin finalinin ardından ekrana gelecek MasterChef'in bu yıl rekor başvuru aldığını söyleyen ve MasterChef'in ne zaman başlayacağını açıklayan Acun Ilıcalı, yeni sezonda da heyecan dolu anlar yaşanacağından bahsetti. MasterChef 2020 yeni sezon tarihi, Survivor 2020 finali ve yeni sezonda MasterChef jürilerinin kim olacağı ile ilgili merak edilen her şey haber detaylarında!

SURVIVOR FİNALİ NE ZAMAN, NEREDE OLACAK?

Acun Ilıcalı, katıldığı Survivor Panorama programında, Survivor 2020 finali için:

 “Enteresan günlere doğru gidiyoruz. Sayılı günler kaldı. Son sürprizlerimiz var onları patlatacağız, merak etmeyin.Son haftamız muazzam geçecek. Son yedi gün inanılmaz geçecek" dedi.

Acun Ilıcalı, finali tarihinin belli olduğu, Survivor 2020 büyük finalinin 13-14 Temmuz'da gerçekleşeceğini açıkladı. Survivor finalinin İstanbul’da olacağını söyleyen Acun Ilıcalı, finalin yapılacak yerinin henüz tam olarak belli olmadığını, bu yerin gelmesini bekledikleri bir habere göre kesinleşeceğini ve çok enteresan bir yer olabileceğini sözlerine ekledi.

MASTERCHEF 2020 YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

Acun Ilıcalı, geçen sezon MasterChef'te güzel bir ekip olduğunu, seyircinin çok ilgisini çektiğini ve bundan dolayı başvuru sayısının inanılmaz sayılara ulaştığını söyledi. Bunda etkisi olan Yasin’e teşekkür eden Acun Ilıcalı, başvuruda izdiham olduğunu söyledikten sonra esprili bir şekilde “Sevgili seyirciler, MasterChef’e lütfen başvurmayın” dedi. MasterChef Türkiye yeni sezonu başlangıç tarihi için Acun Ilıcalı “ MasterChef Türkiye yeni sezon başlama tarihi, Survivor finalinden 2 gün sonra olacak” dedi.  

16 Temmuz Perşembe, yeni sezonun ilk bölümüyle TV8 ekranlarına gelecek MasterChef 2020’de, ilk ay yarışmacı seçmeleri ekranlara gelecek ve heyecan dolu dakikalar yaşanacak!

MASTERCHEF JÜRİLERİ KİM OLACAK?

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi, bu yıl da MasterChef adaylarının rakip olacağı yarışma programında Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna jüri olarak yer alacak. Bu üç isim aynı zamanda programda sunucu olarak görev alacak. 

MASTERCHEF BAŞVURULARU DEVAM EDİYOR MU, MASTERCHEF'E NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Acun Ilıcalı'nın da belirttiği üzere, MasterChef başvurularında yaşanan yoğunluk ve izdiham devam devam ediyor.

Eğer siz de katılmak istiyorsanız, MasterChef başvurusunu TV8'in web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR?

Mehmet Yalçınkaya 1974 yılında Bolu’nun Yenigüney köyünde dünyaya geldi. 1988 yılında aşçılığa amcasının yanında başlamıştır. 2004 yılında İstanbul Yemek Akademisi’nde eğitim alan Mehmet Yalçınkaya, bir çok yabancı ülkede Gastronomi ve Mutfak koordinatörü olarak çalıştı. Mehmet Yalçınkaya, geçtiğimiz iki sezonda da MasterChef’te jüri üyeliği yapmıştır.

DANİLO ZANNA KİMDİR?

Danilo Zanna 1982 yılında İtalya’nın Toskana bölgesinde dünyaya geldi. Danilo Zanna’nın kendisi gibi ailesi de aşçıdır. İtalyan mutfağı hakkında tecrübesi olan Danilo Zanna, Türkiye’de yaşamaktadır. Kendine ait bir restoran işleten Danilo Zanna, daha önce yemek programları da yapmıştır. Tecrübesi ve birikimi ile MasterChef’in geçtiğimiz sezonunda da yer alan Danila Zanna’nın birçok hayranı bulunuyor.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR? 

Somer Sivrioglu, 25 Mayıs 1971'de İstanbul'da doğdu. Somer Sivrioğlu’nun annesi de kendisi gibi şef ve restoran işletmecisiydi. Somer Sivrioğlu, küçük yaşlarda Türk mutfağı ile ilgilenmeye başladı. Otelcilik sektöründe üst düzey yöneticilik yapmıştır. Özel lokantalar, restoranlar işleten Somer Sivrioğlu, kitap çıkarmıştır ve deneyimleriyle bir çok kişiye ilham olmuştur. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda da MasterChef jürisi olarak izleyici karşısına çıkacak Somer Şef'in de diğer şefler gibi birçok hayranı bulunuyor.

GEÇTİĞİMİZ SEZONUN (2019 MASTERCHEF) ŞAMPİYONU MASTERCHEF CEMRE KİMDİR?

27 yaşında olan Cemre Uyanık, MasterChef Türkiye'ye İstanbul'dan katılan ve özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun olan Cemre Uyanık, küçüklüğünden bu yana Uzak Doğu mutfağına ilgi duyuyor. Denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceğini ifade eden Cemre Uyanık, MasterChef'e katılma nedeninin kendini deneyimlemek olduğunu ifade etmişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

2018 YILI MASTERCHEF ŞAMPİYONU UĞUR KARDAŞ KİMDİR?

MasterChef Uğur, 1996 yılında Çanakkale’de dünyaya geldi. Temel eğitimini Çanakkale’de tamamlamasının ardından Akdeniz Üniversitesi’nde üniversite eğitimini gerçekleştiren Uğur Kardaş, bir dönem memleketi Çanakkale’de ‘Uğur Chef’in Mutfağı’ adı altında mekan girişiminde bulunmuştur. Ancak daha sonra kariyerini farklı restoranlarda ilerletmek istediği için Türkiye’nin en ünlü steak restoranlarından birinde Executive Chef olarak hayatını sürdürmekteydi.

Uğur Kardaş aynı zamandaTürk ve yabancı ülkelerin mutfağına da ilgi duymaktadır.

Haber ile ilgili metin girin!.