Survivor 2020 final ne zaman? Survivor final ödülü nedir? Survivor finali nerede yapılacak?

Survivor 2020 finali ne zaman merak ediliyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor’da büyük finale az bir zaman kaldı. Bu arada yarışmacıların, Survivor 2020 Şampiyonu olma mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor. Bu akşam ada konseyinde Acun Ilıcalı’nın Survivor 2020 son haftasına dair açıklamaları nedeniyle “Survivor finali ne zaman, nerede yapılacak, Survivor ödülü nedir” merak edilip araştırılmaya başlandı. İşte Survivor finaline dair detaylar…

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 00:39
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 18:56

TV8’in izlenme rekorları kıran yarışması Survivor’da 14. Sezonu bitmek üzere… Heyecanla izlenen Survivor’da rekabetin dozu iyice artmaya başladı. Survivor 2020 şampiyonu olmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesiyor ve izleyiciler kimin şampiyon olacağını merak ediliyor. Acun Ilıcalı’nın Survivor 2020’nin son haftasında neler olacağına dair yaptığı açıklamalar sonrasında final tarihi merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor 2020 final ne zaman? Survivor final ödülü nedir? Survivor finali nerede yapılacak?

SURVIVOR FİNALİ NE ZAMAN, NEREDE OLACAK?

Acun Ilıcalı, katıldığı Survivor Panorama programında, Survivor 2020 finali için:  “Enteresan günlere doğru gidiyoruz. Sayılı günler kaldı. Son sürprizlerimiz var onları patlatacağız, merak etmeyin.Son haftamız muazzam geçecek. Son yedi gün inanılmaz geçecek" dedi.

Acun Ilıcalı, finali tarihinin belli olduğu, Survivor 2020 büyük finalinin 13-14 Temmuz'da gerçekleşeceğini açıkladı. Survivor finali İstanbul’daGalataport'ta yapılacak. Survivor 2020'de final ödülü henüz açıklanmadı.

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN SON HAFTA PROGRAMI

7 Temmuz Salı: Sezonun son ödül oyunu ve eleme konseyi

8 Temmuz Çarşamba: dokunulmazlık oyunu

9 Temmuz Perşembe: dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma günü canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı günü iki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.