Survivor 2020'de takım kaptanları kim oldu? Survivor'da kırmızı ve mavi takım kaptanları kim seçildi?

Survivor 2020'de sona yaklaşıldıkça her geçen gün heyecan ikiye katlıyor. Yarışma formatı gereği programda yaşanan bazı değişiklikler Survivor'ın sıkı takipçileri tarafından merak edilirken, Acun Ilıcalı yaptığı açıklamalar ile konuya açıklık getiriyor. Salı akşamı toplanan konseyde Aycan'ın elenmesi üzerine üç kişi kalan Ünlüler takımı, Survivor'da yeni bir dönemin başlamasına sebep oldu. Dün akşam tamamen bireysele dönen yarışmacılar parkurda hünerlerini gösterdi ve sona kalan iki kişi takım kaptanı olarak belirlendi. Peki Survivor'da takım kaptanları kim oldu? Herkesin merakla beklediği isimler kim? Detaylar haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 09:45
Değiştirme Tarihi: 04.06.2020 09:48
Survivor 2020'de takım kaptanları kim oldu? Survivor'da kırmızı ve mavi takım kaptanları kim seçildi?

Dün akşam yayınlanan 96. yeni bölümü ile TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşan Survivor 2020'de nabız yine bir an olsun düşmedi. Yarışma kuralları gereğince belirlenecek takım kaptanlarının kim olacağı merak ediliyordu, bu sebeple, Survivor'da kalan son on yarışmacı ile girilen yeni süreçte neler olacağı da Acun Ilıcalı tarafından açıklanmaya devam etti. Dün akşam itibariyle tamamen bireysele dönen yarışlarda takım kaptanı olma mücadelesi veren yarışmacılardan hangisi amacına ulaştı? Survivor 2020'de takım kaptanları kim oldu? 3 Haziran Çarşamba gününe damga vuran o isimler...

SURVİVOR'DA TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de finale çok az bir zaman kala değişen sistem ile yarışmacılar ilk defa farklı bir oyun oynadılar ve tüm yarışmacılar artık bireysel olarak mücadele vermeye başladı. Kalan son 10 yarışmacı; Sercan, Yunus Emre, Elif, Barış, Nisa, Cemal Can, Ardahan, Berkan, Evrim ve Nisa oldu. Bu isimler, dün akşam takım kaptanı olabilmek adına mücadelelerini parkurda ortaya koydu. Heyecan dolu yarışta son 4 yarışmacı kalana kadar herkes mücadeleye devam etti ve son 4 isim bir kez daha oyun alanına çıktı.

Son 4 isim arasında mücadeleyi kazanan 2 isim oldu ve kalan son 2 kişiden biri kırmızı takım diğeri ise mavi takım kaptanı olarak belirlendi. Müthiş mücadelelerin sonunda takım kaptanı olan isimler Survivor Cemal Can ve Survivor Sercan Yıldırım oldu.

AVANTAJ SEÇİMİNİ KİM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam kaptanlık oyunu oynandı ve 10 kişi arasında son 2'ye kalan isim ve kaptan olmayı garantileyen isimler Cemal Can ile Sercan oldu. Sercan ve Cemal Can arasında son olarak avantaj seçimi oyunu oynandı ve avantaj oyununu kazanarak takım seçmelerinde ilk söz hakkı Sercan'da oldu.

SURVİVOR'DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Salı akşamı yaşanan elemede haftanın dört dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımından 1 isim yarışmaya veda etti. Ünlüler takımı yarışmacıları Aycan, Elif, Sercan ve Yunus Emre arasında gerçekleşen SMS oylamasında en az oyu alarak  Survivor 2020 hayallerine veda eden isim Aycan oldu.