Survivor 2020'de Meryem'in yerine Ünlülerden Gönüllülere kim geçti? 27 Mart Cuma Survivor ada konseyi

Survivor 2020'de Gönüllüler takımında yer alan Merve Kasap'ın sakatlığı nedeniyle yarışmaya veda edeceği kesin oldu. Son ada konseyinde Meryem'in gitmesi durumunda yerine Ünlüler takımından Gönüllüler takımına bir transfer yapılacağı belirtilmişti. Peki, Ünlülerden Gönüllülere kim geçti? 27 Mart Cuma Survivor 2020 ada konseyi detayları haberimizde.

Yayınlanma Tarihi: 27.03.2020 21:23
Değiştirme Tarihi: 28.03.2020 01:12

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de Meryem Kasap sakatlığı nedeniyle diskalifiye oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından duyurduğu bu açıklama sonrasında gözler bu akşam yapılacak ada konseyine çevrildi. Survivor 2020'de Meryem'in yerine Ünlüler takımından Gönüllüler takımına geçecek isim açıklandı. Peki, Meryem'in yerine Ünlülerden Gönüllülere kim geçti? İşte detaylar...

SURVİVOR'DA ÜNLÜLERDEN GÖNÜLLÜLERE KİM GEÇTİ?

Survivor 2020'de Salı günü yapılan eleme konseyinde Acun Ilıcalı, Gönüllüler takımından Meryem'in sakatlığına dair son durumu açıklamıştı. Bu açıklamaya göre Meryem'in dizindeki sakatlığı ile ilgili olarak doktor kontrolü sonrasında Survivor'a devam edip edemeyeceği belli olacaktı.

Meryem Kasap, Survivor 2020'de 6 Mart Cuma günü yapılan erzak oyunu sırasında sakatlanmıştı. Uzun bir sakatlık sonrasında Meryem, geçen hafta erzak oyunu ile geri dönüş yapmıştı. Fakat Meryem'in bu dönüşü uzun sürmedi. Acun Ilıcalı, doktor kontrolü sonrasında Meryem'in Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. Meryem'in sakatlığının riski yüksek olduğu ve oynarsa sağlığına zarar verme ihtimali olduğu için kendisi istese bile oynamaması yönünde karar verildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Gönüllüler takımından Meryem'in gitmesi ile birlikte takımda olan eksiklik, koronavirüs salgını nedeniyle yedek bir yarışmacı ile giderilemeyecek. Acun Ilıcalı, bu yüzden Ünlüler takımından bir kişinin Gönüllüler takımına geçmesi gerekiyor dedi. Bu kişinin oylama sonucunda ve en fazla oyu alan kişinin Gönüllüler takımına geçmesi gerekiyordu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ünlüler takımından Barış, takım içinde huzursuz olduğunu ve yeni bir sayfa açmak istediğini söyleyerek gönüllü olarak karşı takıma geçmek istediğini söyledi. Barış'ın bu isteği hem Ünlüler takımında hem Gönüllüler takımdan ters tepki aldı.

27 Mart 2020 Survivor 29. bölümde Meryem'in yerine Ünlüler takımından Gönüllüler takımına Barış Murat Yağcı geçti.

Haber ile ilgili metin girin!.