Survivor 2020'de kırmızı ve mavi takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor'da haftanın yeni takımları

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de finale çok az bir zaman kala heyecan seviyesi artmaya devam ediyor. Survivor'da bu akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından kırmızı ve mavi takım yarışmacıları belli oldu. Son 6 kişi kalan yarışmacılardan 3'ü kırmızı, diğer 3'ü ise mavi takıma seçildi. Peki, Survivor 2020'de kırmızı ve mavi takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor'da haftanın yeni takımları.

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2020 22:16
Değiştirme Tarihi: 02.07.2020 23:19
Survivor 2020'de kırmızı ve mavi takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor'da haftanın yeni takımları

TV8 ekranlarında yayınlanan ve her bölümüyle reyting rekorları kıran Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de haftanın yeni takımları belli oldu. Yeni haftada son kalan 6 yarışmacı önce kaptanlık oyununda mücadele etti. Kaptanlık oyunu sonrasında ise kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, kaptanlığı kazanan kişiler tarafından seçildi. Peki, Survivor 2020'de kırmızı ve mavi takım yarışmacıları kimler oldu? İşte Survivor'da haftanın yeni takımları.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de bu akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından kırmızı takım kaptanlığını kazanan Berkan kendi takımını belirledi ve haftanın yeni takımı belli oldu. İşte Survivor'da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları.

1- Berkan (Kaptan)

2- Barış 

3- Elif

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da bu akşam oynanan ve büyük heyecan yaratan kaptanlık oyununun ardından kırmızı ve mavi takım yarışmacıları belli oldu. Mavi takım kaptanlığını kazanan Cemal Can kendine yakın olan isimleri takımına seçti ve mavi takım yarışmacılarını belirledi.

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Sercan

3- Yasin