Survivor 2020'de kaptanlık oyununu kimler kazandı? 2 Temmuz 2020 kaptanlık oyununu kazanan isimler kim oldu?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de büyük mücadele finale yaklaştıkça artmaya devam ediyor. Survivor 2020'de Nisa'nın elenmesinin ardından oynanan ilk kaptanlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Sercan, Elif, Cemal Can, Yasin, Barış ve Berkan'ın yer aldığı kaptanlık oyununda, tüm yarışmacılar kaptan olabilmek için parkurda fırtına gibi esti. Peki, Survivor 2020'de kaptanlık oyununu kimler kazandı? İşte Survivor'da kaptanlık oyununu kazanan yarışmacılar.

Yayınlanma Tarihi: 02.07.2020 22:13
Değiştirme Tarihi: 02.07.2020 22:13
Survivor 2020'de kaptanlık oyununu kimler kazandı? 2 Temmuz 2020 kaptanlık oyununu kazanan isimler kim oldu?

Survivor'da kaptanlık oyununu kim kazandı sorusunun yanıtı, tüm Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Survivor'ın izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Survivor'da kalan son 6 yarışmacı bu akşam kaptanlık oyununda parkurda zorlu bir mücadele yaşandı. Haftaya kaptan olarak başlamak isteyen yarışmacılar, bireysel olarak parkurda en iyi performansı sergilemek için mücadele etti. Peki, Survivor 2020'de kaptanlık oyununu kimler kazandı? İşte Survivor'da kaptanlık oyununu kazanan yarışmacılar.

SURVİVOR'DA KAPTANLIK OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu akşam kaptanlık mücadelesi için kalan son 6 yarışmacı harika bir performans sergiledi. Parkurda adeta fırtına gibi esen yarışmacılar, yeni haftada kaptan olabilmek için birbirlerinden daha hızlı olmaya çalıştı.

Sercan, Elif, Cemal Can, Yasin, Barış ve Berkan'ın yer aldığı kaptanlık oyununda en iyi 2 performansı sergileyerek kaptan olmaya hak kazanan isimler belli oldu. Müthiş mücadelelerin sonunda bu haftanın kaptan olan isimleri Cemal Can ve Berkan oldu.

İlk kaptanlığı kazanan Cemal Can mavi takımın kaptanı olurken, Berkan ise kırmızı takım kaptanı oldu.