Survivor 2020'de ilk eleme adayı kim oldu? İşte Survivor ada konseyinden çıkan isim

Survivor 2020'de ilk eleme adayı kim oldu? İşte Survivor ada konseyinden çıkan isim
Yayınlanma Tarihi: 16.02.2020 23:42
Değiştirme Tarihi: 16.02.2020 23:42

Survivor 2020 ilk bölümü ile TV8 ekranlarında başladı. Heyecanla beklenen Survivor 2020'de ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında Ada Konseyi toplandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında Survivor 2020'de ilk eleme adayı belli oldu. Peki, Survivor 2020'de ilk eleme adayı kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de ilk ada konseyi yapıldı. Soluk soluğa izlenen Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı ise ada konseyinde oylama yaparak ilk eleme adayını belirlediler. Peki, Survivor 2020'de ilk eleme adayı kim oldu? İşte Survivor ada konseyinden çıkan o isim...

SURVİVOR'DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yarışması hızlı ve sert başladı. Bugün ilk ödül oyunu oynayan, sonrasında dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldiler. Survivor 2020'de dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler, ilk eleme adayını aralarında yaptıkları oylama sonucu çıkardılar. Ve Survivor'da ilk eleme adayı Fatma oldu. 

SURVİVOR'DE ELEME ADAYLARI NASIL BELİRLENECEK?

Acun Ilıcalı, Survivor'daki ilk ada konseyi öncesinde eleme adayları nasıl belirlenecek açıkladı. Survivor 2020'de adaya veda edecek isim Salı günü belli olacak. Ondan öncesinde ada konseyinde dokunulmazlığı kaybeden takım, kendi aralarında yaptıkları oylama ile bir kişiyi eleme adayı olarak çıkaracaklar. 

Survivor 2020'de diğer eleme adayları ise SMS oylaması sonrasında belli olacak. Dokunulmazlığı kaybeden takımın yarışmacıları için SMS oylaması yapılacak. Halk oylaması sonrasında en çok SMS'i alan iki yarışmacı, Salı günü iki eleme adayını açıklayacak. Toplamda üç eleme adayı olacak.