Survivor 2020'de erkekler ve kadınlarda bireysel sembol oyununu kim kazandı? Sembolü kazanan isimler...

Survivor 2020, TV8 ekranlarında her akşam izleyicisi ile buluşmaya ve her akşam da sevenlerine bambaşka sürprizler yaşatmaya devam ediyor. Dün akşam oynanan oyunlar ile heyecanı yine doruğa çıkaran Ünlüler ve Gönüllüler takımı, bireysel sembol oyununda her zamanki gibi oldukça büyük efor sarf etti. Sona yaklaştıkça sembol oyununun daha da önemli hale gelmesi yarışmacıları hırslandırdı. Peki, bireysel sembol oyununun kazananı kim oldu? İşte 27 Mayıs Çarşamba günü Survivor 89. bölümde oynanan bireysel sembol oyununun kazananları...

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 09:50
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 09:50
Survivor 2020'de erkekler ve kadınlarda bireysel sembol oyununu kim kazandı? Sembolü kazanan isimler...

Survivor'da dün akşam Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının tüm yarışmacıları bireysel olarak sembol oyununa çıktı ve finale gitmede avantaj sağlamak adına sembolü ödülünü kazanmak için enerji harcadı. Denge ve dayanıklılığı esas alan sembol oyununda mücadele son ana kadar devam etti fakat hem erkeklerde hem de kadınlardan kazanan her zaman olduğu gibi, yine sadece 1 kişi oldu. Peki, Survivor'da erkekler ve kadınlarda bireysel sembol oyununun kazananı kim oldu? İşte, 28 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümde sembolü kazanan isimler...

ERKEKLERDE VE KADINLARDA BİREYSEL SEMBOLÜ KİM KAZANDI?

Bireysel sembol oyununda dün akşam yarışmacılar hem kendilerini sınadı hem de final öncesi büyük avantajı yakalamak için sembol mücadelesi verdi. Final öncesi büyük önem taşıyan bireysel sembol oyununda, yarışmacılar avantaj kazanabilme adına mücadele ederken erkeklerde Yasin, Sercan, Barış, Cemal Can, Yunus Emre, Berkan ve Ardahan birbirleri arasında yarışırken; mücadelenin sonunda kazanan isim Yasin oldu.

Kadınlarda ise Elif, Aycan, Evrim ve Nisa arasında oldukça zorlu ve denge gerektiren bir mücadele yaşandı fakat son dakikaya kadar direnip denge tahtalarını en uzun süre sağlam tutarak mücadeleyi kazanan isim Nisa oldu.

Böylece, bu haftanın sembol kazanan yarışmacıları büyük final öncesinde sembollerine bir sembol daha sembol ekleyerek avantaj elde edebildi. Buna ek, sembolleri kazanan iki isim, ödüle giderken yanlarında birer kişiyi daha götürme hakkına sahip olduğu için Yasin, finaldeki rakibi Ardahan'ı ödülden yararlanması için seçerken, kadınlarda da Nisa, aynı Yasin gibi finaldeki rakibi olan Evrim'i ödüle götürdü.