Survivor 2020'de diskalifiye! Fatma ilk kez Acunn.com'a konuştu: "Adada üç isim var ki... Tehdit edildim!"

Yayınlanma Tarihi: 13.03.2020 11:44
Değiştirme Tarihi: 13.03.2020 12:31

Survivor 2020’de Gönüllüler takımında mücadele eden Fatma Günaydın, yaşadığı talihsiz sakatlık sonucu adaya veda etmek zorunda kalmıştı. Yarışmadan ayrıldıktan sonra ilk kez Acunn.com’a konuşan Fatma samimi açıklamalarda bulundu.

Şebnem Ber (sebnem@acunn.com) 

Sakatlık yaşamasaydı, birleşme partisini görebileceğini söyleyen Fatma, “Çünkü performans olarak toparlanmaya başlamış ve parkurlara alışmıştım. Ben performansı kötü olacak bir yarışmacı değildim, hırslı ve kazanma isteğiyle yanıp tutuşan bir yapım var. Ama talihsizlikler oldu. Mesela bir yarışa çıkmadan önce Yasin Obuz bana, “Bu sayıyı alamazsan bak sana neler yapıyorum” diye tehdit etmişti. Bana hep baskı yapıyordu” dedi.

“BENDEN NEFRET EDİYORDU”

Öte yandan Evrim Keklik’in kendisine karşı çok kötü niyetli davrandığını da sözlerine ekleyen Fatma, “Ben adadayken takım ruhu diye bir şey yoktu ortada. Kimse birbirinin sayı almasını istemiyordu. Hatta Elif’i yenip sayıya gittiğimde Evrim’in bozulduğunu Cemal’le birlikte görmüştük. Evrim beni rakip olarak görüyordu. Sayı almamı istemiyordu. Bana karşı inanılmaz bir kini ve nefreti vardı” diye konuştu.

“ÇOK İKİ YÜZLÜLER VAR”

Yasin’in olumsuz çıkışlarına ragmen adadaki en merhametli ve en iyi insan olduğuna da değinen Survivor Fatma, “Herkese karışıyor ve komutlar veriyordu. Ama üzüldüğünü görünce de gelip gönlünü alıyordu. Merhametli bir çocuk yani. Ancak üç yarışmacı var ki çok iki yüzlü; Ardahan, Burak ve Evrim. Mesela Burak, hem Cemal ve ben hem de Evrim’le yakınlık kurup laf taşıyordu. Ardahan ise yarışlarda çok iyi olduğumu söylüyor ama arkamdan konuşuyordu. Ben bu iki yüzlülükleri en başında görüp söylemiştim ama kimse kaale almamıştı” dedi. 

“MERYEM GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL, KORKULARI VAR”

Meryem Kasap’ın ise kendisini sürekli Elif’le yarıştırmaya çalıştığını söyleyen Fatma, “Çünkü kendine güveniyor gibi gözükse de güvenmiyor. İçinde çok büyük korkuları var. Elif’le yarışmaktan korkuyor. O yüzden önce beni, benden sonra da Nisa’yı Elif’le yarıştırmaya çalıştı. Ama şunu bilin, takım Meryem olmadan da kazanıyor. Sakatlığında bunu gördük. Takımda Meryem’den daha güçlü Nisa var” açıklamasını yaptı. 

“NİSA HIRSINI YENMELİ”

Nisa’nın hırsına da değinen Fatma, “Adaya çok zor alıştı ama o tam bir Survivor karakteri. Çok güçlü ve hırslı bir kız. Hatta bir keresinde oyunu yarıda bırakmasının nedeni de bu. Hırsını kontrol etmeli” dedi.

“CEMAL BENİM KARDEŞİM”

Gönlündeki şampiyonun Cemal Can olduğunu söyleyen Fatma, “Onu çok seviyorum. 4 kardeşim var. Onlardan biri gibi. Kısa zamanda birbirimizi bu kadar çok sevmemizin nedeni dürüstlüğümüz. Birbirimize hep dürüst olduk” dedi.

“ÜNLÜLERDE ÇOK SAYGILI BİRİ VAR…”

Ünlüler takımını da sorduğumuz Fatma, “Barış Murat Yağcı çok iyi. Çok da düzgün bir karakteri var. Finale gitmeli. Çok saygılı ve yardımsever. Takım arkadaşları içten içe ona cephe almış durumda. Yani Barış adada tek. Göreceksiniz, bu ortaya çıkacak” şeklinde konuştu.