Survivor 2020'de Bil Bakalım oyununu kim kazandı? 2 Temmuz Survivor Bil Bakalım Oyunu ödülü neydi?

Survivor 2020'de sona yaklaştıkça artan heyecan zaman zaman yerini eğlenceli ve sakin anlara bırakabiliyor. Dün akşamki yeni bölümde ekranlara gelen Bil Bakalım oyunu da yarışmacıları hem eğlendirdi hem komik anlar yaşattı. Bil Bakalım oyununun zorlu sorularına cevap vermek için kıyasıya mücadele eden yarışmacılar, ödülün sahibi olmak için ellerinden geleni yaptı. Peki, 2 Temmuz Bil Bakalım ödülü neydi? Ödülü Kırmızı Takım mı yoksa Mavi Takım mı kazandı? İşte detaylar!

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2020 10:08
Değiştirme Tarihi: 03.07.2020 10:08
Survivor 2020'de Bil Bakalım oyununu kim kazandı? 2 Temmuz Survivor Bil Bakalım Oyunu ödülü neydi?

TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2020 dün akşam Bil Bakalım rüzgarları esti! 2 Takım yarışmacıları eğlenerek yarıştı ve ortaya oldukça komik anlar çıktı. Murat Ceylan'ın sorduğu sorulara doğru yanıt vermeye çalışan Kırmızı ve Mavi Takım yarışmacıları, zorlu tahminlerle herkesi güldürdü. Peki, Survivor'da Bil Bakalım oyununu kim kazandı? 2 Temmuz Survivor 2020'de Bil Bakalım ödülü neydi? Detaylar haberimizde...

Haber ile ilgili metin girin!.

BİL BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de dün akşam ödül oyunu sonrasında Bil Bakalım oyunu için karşı karşıya gelen Kırmızı ve Mavi Takım yarışmacıları, izleyenleri oldukça güldürdü. Oldukça ilginç soruları doğru bir şekilde tahmin etmeye çalışan yarışmacılar eğlenceli dakikalar yaşadı. Bil Bakalım'ı kazanan takım tatlıyla dolu müthiş bir ödülle buluştu. Helva ve birçok tatlı yiyerek ödülün sahibi olan Mavi Takımın yüzü güldü!

Haber ile ilgili metin girin!.