Survivor 2020'de Anneler Günü Oyununu kim kazandı? Survivor Anneler Günü Oyunu ödülü neydi?

Dün akşam yayınlanan Survivor yeni bölümde heyecan yine doruktaydı. Önce bireysel sembol oyununa çıkan ünlüler ve gönüllüler takımı, ardından duygulandıran bir oyun ve ödül için parkurda ter döktü. Survivor Anneler Günü oyunu için mücadele eden yarışmacılar, hem yanlarında olamadıkları annelerine tek taş yüzük hediye etmek hem de oyun sonrası yemek yemek için kıyasıya bir yarış sergiledi. Skorun 4-4'e kadar geldiği oyunda kazanan takım Ünlüler mi yoksa Gönüllüler mi oldu? Survivor 2020'de Anneler Günü Oyunu detayları...

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2020 09:38
Değiştirme Tarihi: 07.05.2020 09:41
Survivor 2020'de Anneler Günü Oyununu kim kazandı? Survivor Anneler Günü Oyunu ödülü neydi?

Reytin rekorları kırmaya devam eden Survivor 2020'de dün akşam Ünlüler Gönüllüler'e büyük bir sürpriz vardı. Anneler Günü'nün yaklaşmasıyla birlikte, Survivor'da dün akşam yarışmacılar çok anlamlı bir ödül için yarıştı çünkü kazanan takımın annelerine 1’er karat tektaş hediye edilecekti. Her iki takım da, yanında olamayacakları annelerine hediye verebilmek için kıran kırana mücadele etti. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?  6 Mayıs Survivor'da Anneler Günü ödülünün detayları haberimizde...

ANNELER GÜNÜ ÖDÜLÜNÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da heyecan dolu mücadeleler sürmeye devam ediyor. Survivor 2020 yarışmacıları dün akşam anneleri için tarihi bir ödül oyununa çıktı. Oldukça büyük anlamı olan bu ödül için yarışmacılar parkurda adeta kan ter içinde kaldı. Gözleri bağlı bir şekilde yarışan yarışmacılar, dün akşam anneleri için parkurda zorlu anlar yaşadı. Nefes kesen mücadelenin ardından tektaş oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR'DA NELER OLDU?

Survivor’da elenen isim belli oldu. 5 Mayıs Salı Survivor 2020 67. bölümde yarışmaya veda edecek isim belli olacağı eleme konseyi toplandı. Konseyde ilk olarak Acun Ilıcalı, Gönüllüler ve Ünlülerin SMS sıralamasındaki ilk iki ismi açıkladı. Gönüllülerde SMS sıralaması ilk iki sırada Barış ile Ardahan yer alıyordu. İlk eleme adayı Berkan olması, kadın yarışmacıların eleme adayı olamaması nedeniyle Yasin ile Cemal Can, Gönüllülerin diğer eleme adayları oldu.

Survivor 2020’de Ünlülerde ise SMS sıralamasında Mert ve Ersin, ilk iki sırada yer alıyordu. Bu durumda Mert’in eleme adaylığı düştü. Bundan dolayı üçüncü sıradaki kişi olan Aycan’ın da eleme adayı açıklaması gerekiyordu. Mert Yunus Emre’yi, Ersin Aşkım’ı, Aycan ise Elif’i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu isimler arasında en az SMS oyu alan Ünlülerden Aşkım, Survivor’dan elendi.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için futbol maçı yaptılar. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan da ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Baştan sona heyecanlı, gerilimli ve tartışmalı geçen ödül oyununda skor 9-9'a geldi. Bu yüzden kazananı bayrak yarışı belirledi.  Bayrak yarışında Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVIVOR’DA HANGİ TAKIMIN TABLOSU DAHA GÜZEL SEÇİLDİ?

26 Nisan Pazar akşamı yapılan Survivor 2. dokunulmazlık oyunu sırasında Ünlüler ile Gönüllülere yeni görevleri verilmişti. Buna göre takımlar, iki kişilik salıncak yapacaklardı. Survivor 2020’de takımların yaptıkları salıncakların hangisi güzel izleyiciler karar verdi. Buna göre Survivor’da salıncak yarışmasını kazanan takım gönüllüler oldu. Gönüllüler, bu oyunu kazanarak üç kere üst üste görev oyununu kazanmış oldu.