Survivor 2020'de Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? 7 Mayıs Anlat Bakalım oyunu detayları...

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile izleyenleri yine ekrana kilitlemeyi başaran Survivor 2020 Ünlüler ve Gönüllüler'de, Anlat Bakalım oyunu yine yüzleri güldürdü. Heyecanın bir an olsun eksilmediği oyun hem yarışmacılara hem de izleyenlere büyük bir keyif verdi. Haftalardır Anlat Bakalım'ı kazanamayan gönüllüler takımı bu hafta kararlıydı. Peki, oyun boyunca çabalayan Gönüllüler ödülü kazanabildi mi? Survivor'da Anlat Bakalım oyununu kim kazandı? İşte ödülü hak eden takım ve detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 08.05.2020 09:57
Değiştirme Tarihi: 08.05.2020 09:57
Survivor 2020'de Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? 7 Mayıs Anlat Bakalım oyunu detayları...

TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışması Survivor 2020, Anlat Bakalım oyunu ile  izleyenlerine dün akşam yine eğlenceli dakikalar yaşattı. Kazanan takımın yiyeceği çikolatalı puding bütün yarışmacıları heyecanlandırırken takımların kazanma arzusunu perçinledi. Peki, Survivor'da Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? 7 Mayıs Anlat Bakalım oyununun ödülü hak eden takım hangisi oldu?

ANLAT BAKALIM'I KİM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam oldukça eğlenceli bir Anlat Bakalım oyunu yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam Anlat Bakalım'da izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Kıyasıya süren mücadele sonrasında çikolatalı pudingi kazanan takım, haftalar sonra galibiyet hasretini dindiren gönüllüler takımı oldu.

SURVIVOR'DA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Heyecan seviyesinin her geçen gün arttığı Survivor'da dün akşam izleyicileri ekran başına kilitleyen bir voleybol müsabakası oynandı. Survivor 2020 kadrosunda yer alan Evrim ve Nisa, Acun Medya kadrosunda yer alan Acun Ilıcalı ve İrem Kanan'a karşı son ana kadar adeta mücadele etti. 2-2 olan mücadelenin sonunda son set oyunu kazananı belirledi.

Ortaya oldukça şık ve klas görüntülerin yansıdığı voleybol maçında son set adeta kıran kırana geçti. İki takımda son ana kadar mücadele etti. Fakat 3-2'lik skorla voleybolda rövanş maçını ve iddiayı kazanan takım Acun Medya oldu. 

Oynanan ilk voleybol maçında da Acun Medya, Survivor 2020'yi 3-2'lik skorla yenen taraf olmuştu.

SURVIVOR'DA NELER OLDU?

Survivor’da elenen isim belli oldu. 5 Mayıs Salı Survivor 2020 67. bölümde yarışmaya veda edecek isim belli olacağı eleme konseyi toplandı. Konseyde ilk olarak Acun Ilıcalı, Gönüllüler ve Ünlülerin SMS sıralamasındaki ilk iki ismi açıkladı. Gönüllülerde SMS sıralaması ilk iki sırada Barış ile Ardahan yer alıyordu. İlk eleme adayı Berkan olması, kadın yarışmacıların eleme adayı olamaması nedeniyle Yasin ile Cemal Can, Gönüllülerin diğer eleme adayları oldu.

Survivor 2020’de Ünlülerde ise SMS sıralamasında Mert ve Ersin, ilk iki sırada yer alıyordu. Bu durumda Mert’in eleme adaylığı düştü. Bundan dolayı üçüncü sıradaki kişi olan Aycan’ın da eleme adayı açıklaması gerekiyordu. Mert Yunus Emre’yi, Ersin Aşkım’ı, Aycan ise Elif’i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Berkan, Yasin, Cemal Can, Yunus Emre, Aşkım ve Elif oldu. Bu isimler arasında en az SMS oyu alan Ünlülerden Aşkım, Survivor’dan elendi.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler, iletişim oyununu kazanmak için futbol maçı yaptılar. Kum sahada oynanan Survivor futbolunda müthiş pozisyonlar ekrana geldi ve inanılmaz goller atıldı. Futbol maçı için takımlar, sahaya ikişer oyuncu çıkardı. Ünlüler ile Gönüllüler arasında iki maç oynandı. Maçlar onda bitiyordu. İki maçı kazanan da ödülü alacaktı. İlk maçı 10-5, ikinci maçı 10-8 alan Ünlüler, Survivor’da iletişim oyununu kazandı.

SURVIVOR’DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

4 Mayıs Pazartesi günü Survivor 2020’de Ünlüler ile Gönüllüler, büyük ödülü kazanmak için mücadele ettiler. Baştan sona heyecanlı, gerilimli ve tartışmalı geçen ödül oyununda skor 9-9'a geldi. Bu yüzden kazananı bayrak yarışı belirledi.  Bayrak yarışında Ünlülerde atıcı olarak Ersin, Gönüllüler ise Cemal Can oldu. Atışlara ilk gelen Cemal Can oldu. İlk küpleri deviren Cemal Can olunca, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.