Survivor 2020'de 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Temmuz Survivor 3. eleme adayı kim oldu? Kimler eleme adayı?

Survivor 2020'de sona yaklaştıkça artan heyecan özellikle de dokunulmazlık oyunlarında zirveye taşınıyor. Bireysel performansların sergilendiği dokunulmazlık oyunları ise yarışmacıların kaderini belirliyor. Dün akşam haftanın 3. dokunulmazlığı ile ekranlara gelen Survivor 2020'de kimin dokunulmazlığı aldığı ve 3. eleme adayı olarak kimi gösterdiği ise yarışmanın sıkı takipçileri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Peki 6 Temmuz Survivor 2020'de kim 3. dokunulmazlığı aldı? 3. eleme adayı kim oldu? Haftanın eleme adayları kimler oldu? Survivor 2020'nin finaline son bir hafta kala neler yaşandı? Büyük final ne zaman? Detaylar haberimizde!

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 09:48
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 12:05
Survivor 2020'de 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 6 Temmuz Survivor 3. eleme adayı kim oldu? Kimler eleme adayı?

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2020'de nabız bir an olsun düşmüyor! Dün akşam ekranlara gelen dokunulmazlık oyunu nefesleri keserken dokunulmazlığı alan ismin toplanan konseyde kimi söyleyeceği merak ediliyor; parkurda son derece yüksek motivasyona şahit olan izleyiciler ise gecenin sonunda neler yaşanacağını iple çekiyordu. 6 Temmuz Survivor son bölümde 3. dokunulmazlığı kazanan ve konseyde 3. eleme adayı olarak belirlenen isim haber detaylarında!

6 TEMMUZ SURVIVOR 2020'DE 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de dün akşam seyir zevki çok yüksek bir dokunulmazlık oyunu oynandı. İzleyicilerin soluksuz izlediği Survivor 3. dokunulmazlık oyununda yarışmacılar varlarını yoklarını ortaya koydular. Altı yarışmacı, dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya mücadele verdi. İlk turda dokunulmazlığa veda eden isimler Barış ve Cemal Can oldu. Yarı finalde eşleşmeler; Yasin – Elif ve Sercan – Berkan şeklinde oldu. Elif ile Sercan, rakiplerini aynı skorla 3-2 yenerek finale çıktılar.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2020’de haftanın son dokunulmazlığının finalinde ise Sercan ile Elif arasında müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler takımından iki yarışmacının finaldeki mücadelesinde Sercan, Elif’i 5-4 yendi. Ve Survivor’da 3. Dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan oldu. Sercan, çeyrek finalde şu ana kadar oynanan dokuz dokunulmazlık oyunundan altısını kazanarak büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

6 TEMMUZ SURVIVOR 2020'DE 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de haftanın son eleme adayı dün akşam belli oldu. 6 Temmuz Pazartesi akşamı oynanan 3. Dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, ada konseyinde eleme potasına gönderdiği ismi açıkladı. Sercan’ın açıkladığı isim Yasin, Survivor’da haftanın son eleme adayı oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? (5 TEMMUZ 2020)

Survivor 2020’nin 5 Temmuz 2. dokunulmazlık mücadelesinde yarışmacılar ilk olarak sıralama için tek tek parkura çıktı. Sıralama sonrasında üçlü olarak parkurda yarıştılar. Bu turda elenen isimler Yasin ile Berkan oldu. Yarı finalde Cemal Can, Elif’i yenerken Barış’da Sercan’ın namağlup ünvanına sona verdi. Finalde karşılaşan ikili arasında dokunulmazlığı kazanan isim Cemal Can oldu.

SURVIVOR 2020’DE HAFTANIN  2. ELEME ADAYI KİM OLDU? (5 TEMMUZ 2020)

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de haftanın 2. ada konseyinde Acun Ilıcalı, günün dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can'a, eleme adayı olarak kimi söyleyeceğini sordu. Cemal Can, Survivor'ın ikinci eleme adayı olarak Sercan'ı söyledi.

SURVIVOR’DA HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU? (4 TEMMUZ 2020)

Survivor Sercan’ın ada konseyinde Berkan’ı ilk eleme adayı olarak açıkladı.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM OLDU?
Bu hafta Survivor'da eleme adayları Berkan, Sercan ve Yasin oldu.

SURVIVOR’DA SON HAFTA NASIL GEÇECEK, NELER OLACAK?

Survivor 2020’de finale kimler kalacak, şampiyon kim olacak merakla bekleniyor. Finale kalmak için yarışmacılar mücadele verirken Acun Ilıcalı, ada konseyinde Survivor’ın son haftasında neler yaşanacak anlattı. Acun Ilıcalı “Hiçbir Survivor’da, hiçbir zaman yapılmamış bir şeyi ilk defa biz yapacağız. Bu dünyada da bir ilk olacak.” dedi.

Acun Ilıcalı sözlerine şu şekilde devam etti: "Survivor tarihinde bir ilki açılıyorum dedi ve bunu son dörde kalanlar yaşayacağını belirtti. Dominik’teki oyun canlı olarak yayınlanacak. Son dört yarışmacı yarışırken tüm Türkiye bu oyunu canlı olarak izleyecek. Ve oyundan sonraki konseyde canlı olacak. Yani müthiş iki gün sizi bekliyor. Canlı yayınlanan oyun çekeceğiz. Birinci gün yayınlandıktan sonra ikinci gün de oyun ve konseyler de canlı yayınlanacak. Canlı yayınlı eleme olacak. Üç yarışmacı kalacak. Kalan üç yarışmacı, biri elendikten sonra, yüzleşme dediğimiz konseye çıkacak. Bu konseyde, bu üç yarışmacı, yapılacak bağlantı ile eski yarışmacılarla buluşacak. Bu 3 yarışmacının oylamasının yaşanacağı bu geceden sonra bir canlı yayında iki finalisti ortaya çıkacak.

İki yarışmacı ortaya çıktıktan sonra 2 yarışmacı benimle birlikte gece uçağa binecek. Ve 13’ü akşamı Türkiye’de olacak. Büyük finale doğru yola çıkacağız. Bundan sonra sizi neler bekliyor?

Çarşamba, Perşembe yeni dokunulmazlıklar oynanacak. Perşembe akşamı eleme olacak. Ve 4 yarışmacı kalacak. Cuma ve Cumartesi canlı yayınlanacak iki oyun, iki konsey sizi bekliyor. Cumartesi akşamı eleme olacak. Pazar günü üç yarışmacı kalmış olacak. Bu üç yarışmacı, İstanbul’daki yarışmacılarla Survivor’da yüzleşme dediğimiz bölümü yaşayacak. Oradaki yarışmacılar, sorular soracak. Canlı yayında oylama olacak. Sonra seyircilerimizin oyuyla finale çıkan iki yarışmacı, aynı gece konsey sonrası uçağa binerek Pazartesi günü İstanbul’da Büyük Finalde yerlerini alacak.

Büyük final Pazartesi ve Salı olacak. Bu sene Survivor’da final iki gün sürecek. Ve Salı akşamı da yani 14 Temmuz Salı akşamı Survivor’ın şampiyonu, bu yılın şampiyonu, bu yılın Survivor’ı ortaya çıkacak."

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN SON HAFTA PROGRAMI

7 Temmuz Salı: Sezonun son ödül oyunu ve eleme konseyi

8 Temmuz Çarşamba: dokunulmazlık oyunu

9 Temmuz Perşembe: dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma günü canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı günü iki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.