Survivor 2020 Bireysel Sembol oyununu kim kazandı? Kazanan yarışmacılar kimleri ödüle götürdü?

Survivor 2020’nin dün akşam yayınlanan 47. bölümünde bireysel sembol oyunu nefesleri kesti. “Bireysel sembol oyunu kim kazandı” sorusunun cevabı ise mücadelenin sonunda belli oldu. Peki, 15 Nisan Çarşamba erkeklerde ve kadınlarda bireysel sembol oyununu kimler kazandı? Kazanan yarışmacılar beraberinde hangi isimleri ödüle götürdü?

Yayınlanma Tarihi: 16.04.2020 09:16
Değiştirme Tarihi: 16.04.2020 09:16
Survivor 2020 Bireysel Sembol oyununu kim kazandı? Kazanan yarışmacılar kimleri ödüle götürdü?

Survivor'da çeyrek final bileti için büyük öneme sahip olan Bireysel Sembol ödülünün sahibi, kıyasıya verilen mücadelenin ardından sahibini buldu. Erkekler ve kadınlar olmak üzere, kazanan isimler birer kolye sahibi olurken, buna ek seçeceği iki arkadaşı ile birlikte börek yemeye de hak kazandı. Ödülün keyfini kimler çıkardı? Bireysel Sembol Ödülü kazanan kim oldu? İşte detaylar…

 

15 Nisan Survivor 2020 Bireysel Sembol Oyununu Kim Kazandı? 

İzleyicileri heyecanlandıran bireysel sembol oyunu yarışmacılar için de çok önemliydi çünkü kazanan yarışmacılar, çeyrek final için büyük avantajın sahibi oldu. 15 Nisan Survivor’da bireysel sembol oyununun ilk aşaması oynandı. Tüm yarışmacılar bu sembolü alıp çeyrek finale çıkmak için gereken avantajı elde etmek istediğinden, son gücüyle yarıştı.

Peki Nasıl?

Daha önce araba yarışında olduğu gibi, sembol oyunlarında da sembolleri toplayan çeyrek final için avantaj kazanmış oluyor.

Ödül Neydi?

Dün akşam yapılan yarışmada kazanan kişi seçtiği 2 arkadaşı ile börek yedi ve bir kolye sahibi oldu.

Erkekler ve Kadınlarda Kim Kazandı?

Sembol oyununda ilk önce erkekler yarıştı. Eleme usulüyle yapılan yarışmada, son 2’ye Ersin ve Cemal Can kaldı. Mücadeleyi erkeklerden Survivor Ersin kazandı ve böylelikle ilk sembolünü kazanmış oldu. Börek yemek için takımından seçtiği yarışmacılar ise Elif ve Mert’ti.

Kadınlarda ise Nisa ve Elif finale kalırken, kazanan Survivor Nisa oldu. Nisa, börek yemek için Survivor Yasin ve Survivor Gizem seçti.

ÇEYREK FİNAL SİSTEMİ NASIL?

Acun Ilıcalı konseyde yaptığı açıklamada yeni dönemde artık çeyrek final olacağını ve çeyrek finale ise sadece 8 ismin kalabileceğini duyurdu.

Ilıcalı:

 “Çeyrek final bundan sonraki ilk durağınız. Çeyrek finalden sonra Survivor’da bazı şeyler değişecek. Çeyrek finale 8 yarışmacı katılabilecek. Çeyrek finalden sonra sizlere yeni açıklamalar yapılacak.” ifadelerini kullandı.