Survivor 2018 için geri sayım başladı! Dominik'e bomba isimler...

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2017 12:22 | Değiştirme Tarihi: 25.11.2017 17:36

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Survivor 2018 All Starlar kadrosunda yer alacak bazı isimleri açıkladı.

Survivor 2018 ateşi yandı. Bu sene farklı bir konseptle izleyicinin karşısına çıkacak Survivor'da yer alacak yarışmacılar yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla bombaları art arda patlattı. İlk paylaşımını Twitter hesabı üzerinden yapan Acun Ilıcalı, bu yılın All Starlar kadrosuna dahil olan 3 ismi Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Merve Aydın olarak açıklamıştı. Üçü de milli atlet olan yarışmacıların Survivor 2018'de yer alacağı büyük ses getirirken, kısa süre sonra ikinci bomba da geldi. Bu sefer Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Acun Ilıcalı, "Survivor 2018 kadrosuna 3 isim daha dahil oldu: Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu... Üçüne de başarılar dilerim..." sözleriyle heyecanı daha da arttırdı. 

İşte Acun Ilıcalı'nın o paylaşımları;

Haber ile ilgili metin girin!.

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yarışmacılardan iddialı Survivor 2018 paylaşımları!

Survivor 2018 kadrosunda yer alacağı duyurulan yarışmacılardan Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Merve Aydın ve Hakan Hatipoğlu sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundular. İddialarını ortaya koyan sporcuların videolarını izlemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Turabi ve Murat Ceylan da kadroda!

TV8'de yayınlanan 'Gel Konuşalım' programına konuk olan Acun Ilıcalı, Survivor 2018 All Starlar kadrosunda yer alacak iki ismi daha açıkladı. Acun Ilıcalı, Survivor efsaneleri arasında bulunan Turabi ve Murat Ceylan'ın yeni sezonda Dominik kadrosunda olacağını belirtti.

Survivor 2018 ne zaman başlayacak?

Acun Ilıcalı, Survivor 2018'in başlayacağı tarihi açıkladı. Yeni sezonda Survivor'ın 10 Şubat günü izleyiciyle buluşacağını belirten Acun Ilıcalı, 'Bu sezon çok değişik konseptle çıkıyoruz. Bir tarafta eski yarışmacıların en iyileri yer alacak, diğer tarafta da yeni Gönüllüler bulunacak. Gönüllüler takımını çok özenle seçiyoruz; All Starlar kadrosundan aşağı kalır tarafları yok.' ifadelerini kullandı.