Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Survivor 2018 bomba gibi geliyor! Birbirinden güçlü isimler...

Şubat ayında yeni sezonun ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak olan Survivor 2018'de kadro iyice şekilleniyor.

20.12.2017 11:23

Survivor bu sene çok farklı... Yeni sezonda All Starlar ve yeni Gönüllüler'i karşı karşıya getirecek Survivor'da yarışmacılar yavaş yavaş belli oluyor. Survivor tarihinin en iddialı yarışmacıları All Starlar kadrosunda toplanıyor. Yıldızların bir araya geleceği kadroda yarışacağı kesinleşen isimler; Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu, Hilmicem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran...

All Starlar kadrosunu tanıyalım
Adem Kılıççı
Survivor 2017 sezonunda birinciliği son anda kaçıran Adem Kılıççı, 5 Mart 1986 tarihinde Ağrı’da dünyaya geldi. İstanbul’da yer alan Fenerbahçe Boks şubesinde hala kariyerini devam ettirmektedir. Başarılı sporcu, Adem Kılıççı, kariyeri boyunca göstermiş olduğu üstün performans sayesinde pek çok madalya kazandı. Adem Kılıççı'yı yakından tanımak için buraya tıklayınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Hakan Hatipoğlu
Survivor 2010 sezonunda öne çıkan isimlerden biri olan Hakan Hatipoğlu, Çanakkale'de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Hakan Hatipoğlu, Milli bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. Hakan Hatipoğlu'nu yakından tanımak için buraya tıklayınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Hilmi Cem İntepe
19 Mayıs 1992 Muğla Yenice doğumlu olan Hilmi Cemİntepe 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik'te yaşadı. 15 yaşında kendi kendine dans etmeye başlayan Hilmi Cemhiçbir yardım almadan her şeyi kendi öğrendi. Survivor Ünlüler - Gönüllüler 2013 sezonunda Gönüllüler takımında yarışan ve Survivor2013 şampiyonu olan Hilmi Cem İntepe, 2015 Survivor All Star'da yeniden seyirci karşısına çıkmıştı. Hilmi Cem İntepe'yi yakından tanımak için buraya tıklayınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Merve Aydın
Merve Aydın, 17 Mart 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy’de doğdu. Aslen Ordulu olan Survivor Merve, Özel Doğa Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Basketbolcu bir erkek kardeşi vardır. Sporcu kimliği ile daha önce iki kez yer aldığı Survivor'da rakiplerine zor anlar yaşatan Survivor Merve, bu kez de Survivor 2018'de rakiplerini zorlayacak. Merve Aydın'ı yakından tanımak için buraya tıklayınız! 

Haber ile ilgili metin girin!.

Murat Ceylan
Murat Ceylan, 15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Küçük yaşlardan beri müzik ile ilgilenen Murat Ceylan, 8 yıl boyunca İstanbul Devlet Konservatuarı Profesörü Ergican Saydam’dan müzik dersleri aldı.  Murat Ceylan Survivor 2013'de yer alarak yarışmanın gözde isimlerinden biri oldu. Murat Ceylan'ı yakından tanımak için buraya tıkalyınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Nagihan Karadere
1984 doğumlu olan Nagihan Karadere, Fenerbahçe'de yetişti ve sürat koşuları branşında birçok müsabakaya katıldı. Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı. Sporcu kimliği ile öne çıkan Nagihan Karadere daha önce Survivor'da rakiplerini zorlamış ve büyük iz bırakmıştı. Nagihan Karadere bu kez de Survivor 2018'de rakiplerini zorlayacak. Nagihan Karadere'yi yakından tanımak için buraya tıklayınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Sema Aydemir
Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985'te Bursa'da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi. Sema Aydemir, Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları'nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. Survivor 2017'ye damga vuran isimlerden biri olan dikkat çeken Sema Aydemir, Survivor2018'de de rakiplerini zorlayacak. Sema Aydemir'i yakından tanımak için buraya tıklayınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Turabi Çamkıran
Turabi Çamkıran, 1987 yılında Mersin'de doğdu. Aslen Kahramanmaraşlı. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı. Turabi Çamkıran'ıyakından tanımak için buraya tıklayınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Gönüllüler Takımı'nda yarışacak ilk isim açıklandı!
Nevin Yanıt, Survivor 2018'de Gönüllüler takımında mücadele edeceği kesinleşen ilk isim oldu. Nevin Yanıt'ı yakından tanımak için buraya tıkalyınız!

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 2
üye profil
selami akpımar 1 yıl önce
Atakan Arslanrn
Selçuk Can Acar 1 yıl önce
Bana Göre En Güçlü Üç İsim ( Erkekler ) 1. TURBO TURABİ 2. HİLMİCEM 3.ADEM 3rnKızlar 1. Merve 2.Sema 3.Nagihan Bana Göre ALL STARLAR ALIR