Survivor 2016 şampiyonu Avatar Atakan babası Mehmet Arslan'ı savcılığa şikayet etti!

Survivor 2016 şampiyonu Avatar kalaplı Çağan Atakan Arslan, öz babası Mehmet Arslan'ın kendisine hakaret ve tehditte bulunduğunu belirterek savcılığa başvuru yaptı. Konuyla ilgili katıldığı canlı yayında da konuşan Avatar Atakan, "Bana babalık yapmadı, affetmem söz konusu değil" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 23.12.2019 14:02
Değiştirme Tarihi: 23.12.2019 14:02
Survivor 2016 şampiyonu Avatar Atakan babası Mehmet Arslan'ı savcılığa şikayet etti!

Babasının yıllarca kendisiyle görüşmediğini, babalık görevini yerine getirmediğini söyleyen Atakan, "Ben tanınan biri olunca birden baba olduğunu hatırladı. Ona kusursuz davranıyorum ama o, maddi yardımda bulunmadığım için beni tehdit ediyor" dedi.

CANLI YAYINDA ANLATTI!

Avatar Atakan telefonla katıldığı programda babasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"Bizim bu hukuğumuzu bilen biliyor. Ben bu konuda gerekli şeyleri söyleyerek savcılığa suç duyurusunda bulundum. Buradan bir şey söylemek doğru değil. Bir babanın evladına yapmaması gereken çok çirkin şeyler yaşandı. Maddi yardımla alakalı olanlar doğru değil. Tehdit konusunda pek çok şey var. Bu konu hakkında bir şey söylemeyi doğru bulmuyorum. Ne kadar kötü olursa olsun sonuçta baban oluyor. Bazı insanlar vardır ya ne olursa olsun babadır diyemezsin ya öyle durumlar var işte. İnsanlar bunu çok iyi anlayamayacağı için bir şey söylemek istemiyorum. ne kadar görüşsem de bazı şeyler olmayınca olmuyor."

    

"SAVCILIĞA BAŞVURMAK ZORUNDA KALDIM"

"İnsan hiçbir zaman ailesinin kötü ve yanlış şeyler yaptığını kabul etmiyor. Bunlar bir günde yaşanan şeyler değil yıllardır olan şeyler. Babamı affetmem söz konusu değil. 1 değil 2 değil affedilecek şeyler geçti. Başka bir insan belki çözülebilir ama mecburen savcılığa başvurmak zorunda kaldım."

ÇAĞAN ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

27 Ağustos 1989 tarihinde dünyaya gelen Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başladı. 16 yaşında vücut geliştirme ile devam eden Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışarak spor hayatına yön verdi. Yurtiçinde ve yurtdışında kickboks, muay thai ve free fight alanlarında sayısız başarılara imza atan Arslan, bazı dizi ve sinema filmlerinde de oyunculuk yaptı. Çağan Atakan Arslan aynı zamanda modellik ve mankenlik de yapıyor. Türkiye'de bir ilk olan Turkish Power Wrestling'de "Soldier" olarak ringe çıktı.

Çağan Atakan Arslan'ın güreşteki bitirici hareketleri arasında 'Asker selamı' ve 'F-16' denilen hareketleri bulunuyor. İmza hareketleri arasında 'Mekanize bağlama' ve 'Cop Lock' vardır. Çağan Atakan Arslan 2017 yılında Serap Korkmaz ile evlendi ve çiftin 1 çocukları var.