Survivor 2. eleme adayı kim oldu? 28 Haziran Pazar Survivor 2020’de 2. dokunulmazlığı hangi yarışmacı kazandı?

Survivor 2020’de haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Heyecanın dorukta olduğu Survivor 121. bölümde 2. bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmacılar, ada konseyinde eleme adayı gösterilmemek için parkurda inanılmaz bir mücadele ortaya koydu. Parkuru en kısa sürede aşıp dokunulmazlığı kazanmak için yarıştı. Kıran kırana mücadele sonrasında dokunulmazlığı kazanan isim belli oldu. Dün ilk dokunulmazlığı kazanan Sercan, 1. Eleme adayı olarak Berkan’ı söylemişti. Peki, bugün Survivor’da 2. eleme adayı kim oldu? 28 Haziran Pazar günü Survivor 2020’de 2. bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Yayınlanma Tarihi: 28.06.2020 23:42
Değiştirme Tarihi: 29.06.2020 00:33

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de haftanın ikinci eleme adayı belli oldu. Büyük final için geriye sayımın başladığı Survivor’da çeyrek finaldeki yedi yarışmacı, yeni hafta ile birlikte bireysel dokunulmazlık oyunu mücadelesi veriyor. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, ada konseyinde bir eleme adayı söylüyor ve eleme potasına girmekten kurtulmuş oluyor. Dün ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan’ın potaya gönderdiği isim Berkan, haftanın ilk eleme adayı olmuştu. Bugün ise Survivor 2020’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor 2020 121. bölümde Dokunulmazlığı kazanan isim ise ada konseyinde 2. eleme adayının ismini söyledi. İşte 28 Haziran 2020 Survivor son bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu ve eleme adayı detayları…

SURVIVOR’DA 2. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde baştan sona heyecan dolu bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Zorlu mücadelede bütün rakiplerini geçen Sercan oldu. Dün de ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, böylece 2. dokunulmazlık oyununu kazanarak ikide iki yaptı.

SURVIVOR’DA HAFTANIN 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor son bölümde ada konseyinde 2. eleme adayı, dokunulmazlığı kazanan Sercan tarafından açıklandı. Survivor Sercan, ada konseyinde dokunulmazlığı kaybetmesi halinde eleme adayı olacağını iddia etti. Ve Elif ile Yasin dışında herkesin onu eleme potasına göndereceğini iddia etti. Survivor Sercan, ada konseyinde dört kişi arasında seçim yapacağını söyledi. Ve Sercan, Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı olarak Nisa'yı söyledi.

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?

Survivor 2020’nin 120. Bölümünde yarışmacılar, haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için parkura çıkmıştı. Bireysel olarak mücadele ettikleri parkurda kıyasıya mücadele verdiler. Günün sonunda Sercan, haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan isim oldu. Ada konseyinde Sercan’ın eleme adayı olarak söylediği isim ise Berkan oldu.