Survivor 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 28 Haziran Survivor 2020 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu. Finale sayılı günlerin kaldığı Survivor 2020’nin 121. bölümünde yedi yarışmacı, haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. Survivor son bölümde oynanan ilk bireysel dokunulmazlık oyununu Sercan kazanmış ve ada konseyinde Berkan’ı ilk eleme adayı olarak söylemişti. Bugün, 28 Haziran Pazar günü ekrana gelen Survivor 2020 yeni bölümde yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için yoğun çaba harcadı. Oyun sırasında engele takılarak düşen Survivor Yasin’in acı içinde kıvrandığı anlar herkesi tedirgin etti. Peki, Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020’de dokunulmazlığı kazanan kim oldu? Survivor Yasin sakatlandı mı? Son durumu nedir?

Yayınlanma Tarihi: 28.06.2020 23:13
Değiştirme Tarihi: 28.06.2020 23:43

Ekranların hız kesmeyen, en heyecanlı ve en çok izlenen yarışması Survivor 2020’de dokunulmazlık mücadelesi nefes kesti. 28 Haziran Pazar günü Survivor 2020’de kalan yedi yarışmacı haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Parkuru en kısa sürede tamamlayan yarışmacı, ilk eşleşme turunu direk olarak geçti ve finale bir adım daha yaklaştı. Survivor dokunulmazlık oyunu sırasında parkurdaki engele takılıp düşen Yasin’in son durumu ise izleyenlerin merak konusu oldu. Günün sonunda kıyasıya mücadele sonrasında haftanın ikinci dokunulmazlığı kazanan belli oldu. İşte Survivor 121. Bölümdeki bireysel dokunulmazlık oyunu detayları…

SURVIVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’de bugün 2. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı güzel bir ödül de kazanacak. Yanında seçeceği üç kişiyi de götürebilecek olan dokunulmazlık oyunu ödülü ise güzel bir akşam yemeği. Ayrıca yarışmacıların ailelerine Dove hijyen seti gönderilecek.

SURVIVOR’DA YASİN’İN SAKATLANDI MI? SON DURUMU NEDİR?

Dokunulmazlık oyunu ilk tur eşleşmelerinde Yasin, Nisa ile parkura çıktı. İlk oyunda engelleri aşarken ayağı takılan ve kötü bir şekilde düşen Yasin, acı içinde kıvranmaya başladı. Doktor Ulaş, anında yanına gelerek gerekli kontrolleri yaptı. Herkesi korkutan bu sahne sonrasında Yasin ayağa kalktı. Sonrasında ise Survivor Yasin, doktor tavsiyesi ile bir tur dinlenmeye alındı. Survivor Yasin, kendini iyi hissettiği için bir tur dinlendikten sonra Nisa ile dokunulmazlık oyununa kaldığı yerden devam etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Dün oynanan dokunulmazlık oyunu gibi bu oyunda da parkur süresi en iyi olan yarışmacı, ilk tur eşleşmelerini direk geçti. İlk turda yarışmacıların parkur tamamlama süresi ve sıralama şu şekilde oldu;

Haber ile ilgili metin girin!.

Bu sıralamaya göre birinci olan Barış, ilk tur eşleşmesinde yer almayacak. Sonraki turda rakibini bekleyecek. Survivor yeni bölümde yarışmacıların bu sıralamaya göre ilk tur eşleşmesi şöyle oldu; Nisa – Yasin, Berkan – Elif, Cemal Can – Sercan. Bu turda Berkan, Nisa, Sercan galip geldiler ve üst tura çıktılar. Sonraki turda eşleşme Barış – Sercan, Berkan – Nisa şeklinde oldu. Nisa’yı 2-0 yenen Berkan, Survivor 2020’de 2. dokunulmazlık oyununda ilk finalist oldu. Diğer eşleşmede Barış’ı 2-0 yenen Sercan, finalde Berkan’ın rakibi oldu.

Survivor son bölümde ilk dokunulmazlık oyununda finale Sercan ile Berkan kalmıştı. İki yarışmacı arasındaki finalde galip gelen ve dokunulmazlığı kazanan isim Sercan oldu. Ada konseyinde Sercan, Berkan’ın ismini söyledi ve onu haftanın ilk eleme adayı yaptı. Bugün oynanan 2. dokunulmazlık oyununda finalde yine Sercan ile Berkan karşı karşıya geldi. Finaldeki müthiş mücadeleyi Sercan 2-0 kazandı. Böylece Survivor 2020'de ikinci dokunulmazlık oyununu da Sercan kazanmış oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Survivor 2020 yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan Sercan, ödülden faydalanması için Kırmızı takımdan Elif ve Yasin ile Mavi takımdan Cemal Can'ı seçti.