Survivor 133. yeni bölüm fragmanı izle: 11 Temmuz Survivor 2020’de dokunulmazlığı kim kazanacak? Kim elenecek?

Survivor 2020 133. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 11 Temmuz Cumartesi günü Survivor’da Final Dörtlüsü arasında ikinci kez dokunulmazlık oyunu oynanacak. Survivor 2020’de son dörtlü bir kez daha canlı yayında dokunulmazlık mücadelesi verecek. Survivor’da ilk günün birincisi Berkan olmuştu. İkinci günün birincisi kim olacak merakla bekleniyor. Berkan bir kez daha kazanabilecek mi? Dokunulmazlığı kim kazanacak? Oylama kalan üçlü kimler olacak? Survivor 2020’de son üçe kimler kalacak? Survivor’da kim elenecek? İşte Survivor 133. yeni bölüm fragmanı…

Yayınlanma Tarihi: 11.07.2020 00:41
Değiştirme Tarihi: 11.07.2020 00:41

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de heyecan gün geçtikçe artıyor. Finale doğru geri sayımın başladığı Survivor’ın 133. bölümünde son dörde kalan yarışmacılar, bir kez daha canlı yayında karşı karşıya gelecek. Bugünün birincisi belli olunca dünün birinci ile parkurda dokunulmazlık mücadelesi verecek. Dokunulmazlığı kazanan isim, rahat bir konsey geçirirken diğer üç isim arasında oylama yapılacak. Bu üç isim arasından, rakiplerine göre daha az SMS oyu alan isim Survivor’dan elenecek. Survivor 2020’ye veda edecek isim 11 Temmuz Cumartesi günü yapılacak eleme konseyinde belli olacak.

Canlı yayında dokunulmazlık oyunu, ada konseyi ve birçok heyecanlı anların yaşanacağı Survivor yeni bölümü 11 Temmuz Cumartesi akşamı TV8 ekranlarında…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANACAK? KİM ELENECEK?

Survivor 2020’de 133. Yeni bölümde Final Dörtlüsü canlı yayında bir dokunulmazlık oyunu daha oynayacaklar. Survivor son bölümde canlı yayında oynanan oyunu kazanan isim Berkan olmuştu. Bu dörtlü, finale giden yollardan biri olan bu oyunda ellerinden gelen ne varsa ortaya koyacaklar. Bugünün birincisi ile dünün birincisi dokunulmazlık mücadelesi verecek. Kazanan dokunulmazlığı kazanacak ve Survivor 2020’de son üçlü arasına ismini yazdıracak. Diğer üç isim arasında ada konseyinde bir oylama yapılacak. Rakiplerine göre daha az oy alan isim Survivor’a veda edecek.

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN SON HAFTA PROGRAMI

10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma günü canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.

12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.

13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.

13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı günü iki gün sürecek Büyük final yapılacak.

14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.