Survivor 129. yeni bölüm fragmanı izle: Survivor’da kim elenecek? Sezonun son büyük ödülünü kim kazanacak?

Survivor 2020 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Finale doğru heyecanın iyice yükseldiği Survivor’da haftanın eleme adayları belli oldu. Bu isimler; Berkan, Sercan ve Yasin. Bu üç isim arasında Survivor’a veda edecek isim 7 Temmuz Salı günü ekrana gelecek Survivor 2020 yeni bölümde belli olacak. Yarışmacılar, eleme konseyi öncesinde sezonun son büyük ödülü için karşı karşıya gelecek. Mavi takım ile kırmızı takım arasında ödül için müthiş bir mücadele yaşanacak. Survivor 2020’nin son ödül oyununu kim kazanacak? Survivor’ın son büyük ödülü nedir? Survivor’da kim elenecek? Survivor 2020’de kim veda edecek? İşte Survivor 128. yeni bölüm fragmanı…

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 00:59
Değiştirme Tarihi: 07.07.2020 09:37

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de heyecan gün geçtikçe artıyor. Finale doğru geri sayımın başladığı Survivor’ın 129. bölümünde adaya veda eden isim, son beş yarışmacı belli olacak. Heyecanla izlenen Survivor 2020’de bu hafta dokunulmazlık oyunları sonrasında Berkan, Sercan ve Yasin haftanın eleme adayları olmuştu. Bu üç isim arasından, rakiplerine göre daha az SMS oyu alan isim Survivor’dan elenecek. Survivor 2020’ye veda edecek isim 7 Temmuz Salı günü yapılacak eleme konseyinde belli olacak.

Müthiş mücadelelerin yaşandığı Survivor 2020’nin son büyük ödül oyunu yarın oynanacak. Bu oyun aynı zamanda Survivor’ın son takım oyunu olacak. Katamaran ile başlayan büyük ödül, Dominik Cumhuriyeti’nin en popüler otellerinden biri ile devam ediyor. Uzun bir zaman sonra denizde yapılacak bu oyunu kimin kazanacağı merak konusu. Mavi takım ile Kırmızı takım yarışmacıları, Survivor 2020’nin son büyük ödülünü kazanmak için kıran kırana bir mücadele yaşayacak. Survivor’ın son ödülü hangi takımın olacak? Büyük ödül oyunu, eleme adayı, ada konseyi ve birçok heyecanlı anların yaşanacağı Survivor 129. yeni bölümü 7 Temmuz Salı akşamı TV8 ekranlarında…

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020’da Cumartesi ve Pazar günleri haftanın ilk ve ikinci dokunulmazlık oyunları oynandı. Cumartesi günü 1. Dokunulmazlık oyununda iki değişiklik ilk defa uygulandı. Finalde artık beş olanın oyunu kazandığı, ilk tur eşleşmede üç yarışmacı aynı anda parkura çıktığı oyunlar nefes kesti. İlk gün, Sercan oyun sırasında talihsiz bir kaza geçirse bile dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Akşam ada konseyinde Berkan’ın ismini söyleyen Sercan, 1. eleme adayını söylemiş oldu.

Pazar günü ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Rakiplerini tek tek geçen ve finale adını yazdıran isimler Cemal Can ve Barış oldu. İkili arasındaki mücadeleyi 5-1 kazanan Cemal Can oldu. Onun ada konseyinde açıkladığı isim ise Sercan’ı söyledi.

Survivor 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyunu 6 Temmuz Pazartesi günü ekrana geldi. Yarışmacılar arasında yine kıyasıya bir mücadele yaşandı. Sıralama sonrasında üçlü eşleşmeler, yarı final mücadelesi derken finale kalan isimler Sercan ile Elif oldu. Bu iki isim arasında son derece çekişmeli bir oyun oynandı. Beş olanın kazanacağı finalde skor 4-4’e geldi. Son oyunu kazanan Sercan oldu. Sercan, kazandığı altıncı dokunulmazlığı oyunu sonrasında konseyde 3. Eleme adayı olarak Yasin’i gösterdi.