Survivor 128. yeni bölüm fragmanı izle: Survivor’da 3. dokunulmazlığı kazanan kimi eleme adayı gösterecek?

Survivor 2020 128. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Finale doğru heyecanın iyice yükseldiği Survivor’da haftanın üçüncü eleme adayı bu akşam belli olacak. Survivor’da haftanın ilk eleme adayı Berkan, ikinci eleme adayı ise Sercan olmuştu. Çeyrek finalin üçüncü haftasında son kalan altı kişi arasında 3. bireysel dokunulmazlık oyunu rekabeti yaşanacak. Survivor 2020’de 3. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 6 Temmuz Pazartesi günü dokunulmazlığı kazanan isim ada konseyinde kimi eleme adayı gösterecek? İşte Survivor 128. yeni bölüm fragmanı…

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2020 00:39
Değiştirme Tarihi: 06.07.2020 00:39

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de heyecan gün geçtikçe artıyor. Finale doğru geri sayımın başladığı Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyunu yine nefes kesen bir mücadeleye sahne olacak. Survivor 2020 yeni bölümde, geriye kalan 6 yarışmacı, haftanın üçüncü bireysel dokunulmazlığı kazanmak ve elenmesini istediği kişiyi potaya sokmak için tüm güçlerini ortaya koyacak. Tanıtımda Sercan’ın “Sonunda başardılar” sözü ve Barış’ın “elenme korkusu yaşaması lazım” sözleri dikkat çekiyor. Peki, zamana ve birbirlerine karşı yarışan 6 isimden dokunulmazlığı kazanan kim olacak, ada konseyinde kimin adını söyleyecek? Dokunulmazlık oyunu, eleme adayı, ada konseyi ve birçok heyecanlı anların yaşanacağı Survivor yeni bölümü 6 Temmuz Pazatesi akşamı TV8 ekranlarında…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANACAK? ELEME ADAYI KİM OLACAK?

Survivor 2020’de 6 Temmuz Pazartesi günü ekrana gelecek yeni bölümde 3. bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. Altı yarışmacı arasında parkurda verilecek mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan günün şampiyonu belli olacak. Survivor’da bu haftanın ilk dokunulmazlığını Sercan kazandı ve ada konseyinde Berkan’ın ismini söyledi. İkinci dokunulmazlık oyununu kazanan ise Cemal Can oldu ve Sercan’ı ikinci eleme adayı olarak potaya soktu. Peki, Survivor’da 3. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Haftanın 3. eleme adayı kim olacak?

SURVIVOR’DA İKİ ELEME ADAYI VE DOKUNULMAZLIK OYUNLARI

Survivor 2020’da Cumartesi ve Pazar günleri haftanın ilk ve ikinci dokunulmazlık oyunları oynandı. Cumartesi günü 1. Dokunulmazlık oyununda iki değişiklik ilk defa uygulandı. Finalde artık beş olanın oyunu kazandığı, ilk tur eşleşmede üç yarışmacı aynı anda parkura çıktığı oyunlar nefes kesti. İlk gün, Sercan oyun sırasında talihsiz bir kaza geçirse bile dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Akşam ada konseyinde Berkan’ın ismini söyleyen Sercan, 1. eleme adayını söylemiş oldu.

Pazar günü ise haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Rakiplerini tek tek geçen ve finale adını yazdıran isimler Cemal Can ve Barış oldu. İkili arasındaki mücadeleyi 5-1 kazanan Cemal Can oldu. Onun ada konseyinde açıkladığı isim ise Sercan’ı söyledi.