Survivor 127. yeni bölüm fragmanı izle: 2. dokunulmazlığı kim kazanacak, 2. eleme adayı kim olacak?

Survivor 2020 127. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son yılların en zorlu Survivor’ında çeyrek finale kalan yarışmacılar, ilk önce son dörde, sonrasında finale kalmak için parkurda kıyasıya bir mücadelesi vermeye devam ediyor. Çeyrek finalin üçüncü haftasında son kalan altı kişi arasında 2. bireysel dokunulmazlık oyunu rekabeti yaşanacak. Survivor 2020’de 2. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? 5 Temmuz Pazar günü dokunulmazlığı kazanan isim ada konseyinde kimi eleme adayı gösterecek? İşte Survivor 127. yeni bölüm fragmanı…

Yayınlanma Tarihi: 05.07.2020 00:36
Değiştirme Tarihi: 05.07.2020 00:36

TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de heyecan gün geçtikçe artıyor. Finale doğru geri sayımın başladığı Survivor’da bireysel dokunulmazlık oyunu yine nefes kesen bir mücadeleye sahne olacak. Survivor 2020 yeni bölümde, geriye kalan 6 yarışmacı, haftanın ikinci bireysel dokunulmazlığı kazanmak ve elenmesini istediği kişiyi potaya sokmak için tüm güçlerini ortaya koyacak. Zamana ve birbirlerine karşı yarışan 6 isimden dokunulmazlığı kazanan kim olacak, ada konseyinde kimin adını söyleyecek merakla bekleniyor. Dokunulmazlık oyunu, eleme adayı, ada konseyi ve birçok heyecanlı anların yaşanacağı Survivor yeni bölümü 5 Temmuz Pazar akşamı TV8 ekranlarında…

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANACAK? ELEME ADAYI KİM OLACAK?

Survivor 2020’de 5 Temmuz Pazar günü ekrana gelecek yeni bölümde 2. bireysel dokunulmazlık oyunu oynanacak. Altı yarışmacı arasında parkurda verilecek mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan günün şampiyonu belli olacak. Survivor’da bu haftanın ilk dokunulmazlığını Sercan kazandı ve ada konseyinde Berkan’ın ismini söyledi. Bu durum diğer yarışmacıları daha hırslandırdı. Peki, Survivor’da 2. dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Haftanın 2. eleme adayı kim olacak? Sercan bir kez daha dokunulmazlığı kazanıp stratejisini devam ettirebilecek mi?

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor 2020'de dün akşam oynanan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı Takım kaptanlığını kazanan Berkan kendi takımını belirledi ve haftanın yeni takımı belli oldu. İşte Survivor'da bu haftanın kırmızı takım yarışmacıları.

1- Berkan (Kaptan)

2- Barış 

3- Elif

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da dün akşam oynanan ve büyük heyecan yaratan kaptanlık oyununun ardından Kırmızı ve Mavi takım yarışmacıları belli oldu. Mavi Takım kaptanlığını kazanan Cemal Can yarışmacılar içinden bazılarını takımına seçti ve mavi takım yarışmacılarını belirledi.

1- Cemal Can (Kaptan)

2- Sercan

3- Yasin