Survivor 124. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 2020 yeni bölüm ne zaman?

Survivor 124. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Heyecanla izlenen Survivor son bölümde yarışmaya bir kişi daha veda etti. Eleme adaylarından Nisa, rakiplerine göre daha az oy alarak Survivor 2020’den elenen isim oldu. Konsey sonrasında yeni bölüm tanıtımı merakla bekleniyordu. Fakat Survivor 124. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Peki, Survivor yeni bölüm ne zaman?

Yayınlanma Tarihi: 01.07.2020 00:52
Değiştirme Tarihi: 01.07.2020 00:52
Survivor 124. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 2020 yeni bölüm ne zaman?

Ekranların en çok izlenen ve TV8’in ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2020’de bugün bir kişi daha yarışmaya veda etti. Bu haftanın eleme adayları olan Berkan, Barış ve Nisa arasından kimin eleneceği merakla bekleniyordu. Survivor Nisa, üç isim arasından en az SMS oyu alan yarışmacı olarak Survivor’dan elendi. Yarışmacılar, konsey öncesinde ise beş ödüllü iletişim oyunu için parkurda kıyasıya mücadele etmişlerdi. Ada konseyi sonrasında Survivor izleyicileri, yeni bölüm fragmanını bekledi. Fakat Survivor 2020 124. Bölüm fragmanı yayınlanmayınca yeni bölüm ne zaman araştırmaya başlandı.

SURVIVOR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Heyecanın dorukta olduğu Survivor 2020’de Nisa’nın elenmesi sonrasında geriye altı kişi kaldı. Sercan, Elif, Yasin, Cemal Can, Berkan, Barış arasında Survivor’da bu hafta ilk olarak kaptanlık mücadelesi verilecek. TV8 ekranlarında yarın akşam “Doğduğun Ev Kaderindir” adlı dizinin sezon finali yayınlanacak. Bu nedenle Survivor 2020 yeni bölüm 2 Temmuz Perşembe günü ekrana gelecek.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 123. Bölümünde Kırmızı takım ile Mavi takım arasında bol ödüllü bir iletişim oyunu oynandı. Kazanan takımın beş farklı iletişim ödülü kazanacağı oyun, yarışmacıları çok zorlayan çamurlu engellerden oluşuyordu. Bu zorlu parkurda iki takım yarışmacıları da iletişim ödülünü kazanmak arzusundaydı. Rekabetin yükseldiği iletişim oyununda kazanan 10’a 5 skorla Mavi takım oldu.

YENİ HAFTADA SURVIVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNDAKİ DEĞİŞİKLİKLER

Altı kişinin kaldığı Survivor 2020’de heyecan dolu yeni bir hafta başlıyor. Survivor’da yeni hafta ile birlikte dokunulmazlık oyununda iki değişiklik uygulanacak. Bunlardan birincisine göre Survivor 2020 dokunulmazlık oyunu ilk turunda parkura 3 yarışmacı birden çıkacak. Bu yarışmacılar arasında son sırada kalan elenmiş sayılacak.

Survivor’da dokunulmazlık oyunundaki diğer değişiklik ise final etabında. Survivor 2020’de bundan önce dokunulmazlık oyunlarında eşleşmeli turlarda iki sayıyı alan turu kazanmış oluyordu. Finalde de aynı şekilde iki sayıyı alan dokunulmazlığı kazanmış oluyordu. Yeni kurala göre final turunda iki yarışmacı arasında beş puanı alan dokunulmazlığı kazanmış olacak. Önceki turlarda sistem eskisi gibi devam edecek.