Survivor 123. yeni bölüm fragmanı izle! İletişim oyununu kim kazanacak? Survivor’a kim veda edecek?

Survivor 2020 123. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor izleyicilerini yarın çok heyecanlı bir ada konseyi, çok çekişmeli bir iletişim oyunu bekliyor. Survivor 2020 yeni bölüm tanıtımında parkurda Cemal Can’ın kolunu sakatladığı an merak uyandırırken Berkan’ın Yasin’e söyledikleri ise dikkat çekiyor. Tam beş ayrı ödülü olan iletişim oyununu kazanmak isteyen Mavi takım ile Kırmızı takım arasında kıran kırana bir mücadele yaşanacak. Peki, iletişim oyununu kim kazanacak? Survivor 2020’den kim elenecek? Nisa mı, Berkan mı, Barış mı Survivor’a veda edecek? İşte Survivor 123. Yeni bölüm tanıtımı…

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2020 01:07
Değiştirme Tarihi: 30.06.2020 01:07

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2020’den heyecan uyandıran 123. yeni bölüm fragmanı geldi. Haftanın son dokunulmazlık oyununun oynandığı, son eleme adayının belirlendiği Survivor 2020’de yeni bölümde adaya veda edecek isim belli olacak. Haftanın eleme adayları olan Berkan, Nisa ve Barış arasında kimin eleneceği ise Büyük SMS Oylaması sonuçlarına bağlı. Bu sıralamada en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda edecek. Diğer yandan çok farklı bir iletişim oyunu ekrana gelecek. Beş ödülü olan iletişim oyunu çamur içindeki parkur ile yarışmacıları çok zorlayacak. Mavi takım mı Kırmızı takım mı iletişim ödülünü kazanacak merakla bekleniyor.

SURVIVOR’DAN KİM ELENECEK?

Survivor 2020’de 30 Haziran Salı günü ekrana gelecek 123. Bölümde bir yarışmacının adadaki macerası sona erecek. Bu haftanın eleme adayları olan Berkan, Nisa ve Barış arasında SMS sıralamasına bakılacak. Rakiplerine göre daha az SMS oyu alan yarışmacı Survivor 2020’den elenecek. Survivor’a veda edecek isim, 123. Bölümdeki eleme konseyinde Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANACAK?

Survivor yarışmalarında zorlu ada şartlarında iletişim oyunu, yarışmacılar için mental açıdan büyük önem taşıyor. Sevdikleri ile iletişim kurma şansını kazanmak isteyen yarışmacılar, bu oyunu kazanmak için inanılmaz mücadele veriyor. 30 Haziran Salı günü Survivor 2020 123. Bölümdeki iletişim oyunu ise beş farklı ödülü içermesi açısında daha büyük önem taşıyor. Mavi takım ile Kırmızı takım, çamurla dolu parkurda çok zorlu bir oyun oynayacaklar. Tanıtımda Cemal Can’ın kolunu sakatladığı ve acı çektiği sahneler dikkat çekiyor ve merak uyandırıyor. Peki, bu beş ödüllü İletişim Oyununu kim kazanacak?

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Bu hafta Survivor 2020’de Sercan inanılmaz bir performans sergiledi. Üç dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, “psiko” adlı takımın yarışmacılarının hepsini potaya sokmayı başardı. İlk dokunulmazlığı kazandığı zaman Sercan’ın söylediği isim Berkan haftanın ilk eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu kazandığı zaman Nisa’yı potaya soktu ve haftanın 2. Eleme adayı belli oldu. Son dokunulmazlık ile Barış’ı da potaya soktu. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları, Berkan, Nisa ve Barış oldu.