Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şükrü Özyıldız'dan Şükran Ovalı'ya Yakın Markaj

Şükrü Özyıldız'dan Şükran Ovalı'ya Yakın Markaj

Oyuncu Şükrü Özyıldız, bir buçuk yıl boyunca aşk yaşayıp sonrasında ayrıldığı Şükran Ovalı'yı Yılmaz Erdoğan'ın Ekşi Elmalar filminin galasında yakın markaja aldı.

27.10.2016 11:22

1,5 yıl aşk yaşayan Şükran Ovalı ile Şükrü Özyıldız aynı filmde oynadı. Şükran galada, Caner Erkin'in korkusundan sağına soluna bakmazken, Şükrü'nün gözleri onun üzerindeydi.

Şeref Meselesi adlı dizinin çekimleri sırasında tanışıp aşk yaşamaya başlayan Şükran Ovalı ile Şükrü Özyıldız, bir buçuk yıl boyunca aşk yaşamış sonrasında Şükran'ın kıskançlıkları yüzünden yollarını ayırmışlardı. Çok geçmeden de Şükran Ovalı milli futbolcu Caner Erkin ile sürpriz bir aşka yelken açmıştı.

ADIM ADIM TAKİP ETTİ

Evlilik yolunda hızla ilerleyen Şükran anlaşmasını önceden yaptığı için Yılmaz Erdoğan'ın Ekşi Elmalar filminde Şükrü Özyıldız ile birlikte oynamak zorunda kaldı. Filmin galası önceki akşam Maslak'ta yapıldı. Caner Erkin sakatlığı nedeniyle galaya katılamayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Şükran etkinlik sırasında kıyıda köşede durmaya çalıştı fakat eski aşkı onu adeta adım adım takip etti. Sonrasında da muhabirlerle sohbet eden yakışıklı oyuncu "Herhangi bir zorluk yaşadınız mı?" sorusuna karşılık, "Arkadaşlar biz profesyonel oyuncularız. Rol ne gerektiriyorsa onu yaparız.

Yorumlar | 0
üye profil