Şükran Ovalı’dan eşi Caner Erkin’e aşk paylaşımı!

Oyuncu Şükran Ovalı ve Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Caner Erkin aşklarını dolu dizgin yaşıyorlar. Evli olan çiftin mutlu halleri sosyal medyada binlerce beğeni ve yorum alıyor. Güzel oyuncu Şükran Ovalı ise eşi Caner Erkin'e her fırsatta aşkını dile getiriyor. Son olarak Caner Erkin'in antrenman yaptığı bir fotoğrafı paylaşan Şükran Ovalı, fotoğrafın altına "Gülüşünü sevdiğim" yazdı.

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 15:44
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 15:44
Şükran Ovalı’dan eşi Caner Erkin’e aşk paylaşımı!

Evlilikleriyle sanat dünyasının örnek çiftleri arasında sayılan Caner Erkin ve Şükran Ovalı aşk dolu paylaşımlarını sürdürüyor. Güzel oyuncu eşi Caner’in antreman sırasında çekilen bir fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşarak aşkını haykırdı.

‘GÜLÜŞÜNÜ SEVDİĞİM’

Haber ile ilgili metin girin!.

Şükran Ovalı’yı ikna etmek için çok uğraştığını dile getiren Erkin evliliği hakkında “Önce beraber olmak, sonra evlenmek için çok uğraştım. Kapısında yattım, sokağında gezdim. İnadım sayesinde ikna oldu.” şeklinde konuşmuştu. Mutluluğunu sevenleriyle paylaşmak isteyen güzel oyuncu Şükran Ovalı ise eşinin fotoğrafını yayınlayarak “Gülüşünü sevdiğim” notunu ekledi.