Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şükran Ovalı ve Caner Erkin çifti için son 2 gün!

Şükran Ovalı ve Caner Erkin çifti için son 2 gün!

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erdikten sonra Inter'e transfer olan ancak yeni takımında yaşanan teknik direktör değişikliği sebebiyle takımdan ayrılmak üzere olan Caner Erkin'in yeni adresi merakla bekleniyor.

23.08.2016 17:54

Futbolcu sevgilisi Caner Erkin’le evlilik yolunda ilerleyen Şükran Ovalı, müstakbel eşinin yeni takımında yaşadığı sorunlar nedeniyle şimdilerde morali bir hayli bozuk. Geride bıraktığımız haftalarda İtalya’da yaşayacakları yönünde haberler yapılan hatta Milano’nun Cihangir’i olarak sayılan Brera semtindeki ev alan çiftin İtalya macerası başlamadan bitebilir. Transfer döneminde İtalya’nın İnter takımına transfer olan Caner Erkin, takımdaki teknik direktör değişikliği sonrasında bir anda kendisini kadro dışında buldu.

Şükran Ovalı, bir yandan yeni dizisinin çekimlerini Ayvalık’ta sürdürürken, bir yandan da haftanın geri kalan günlerinde İtalya’daki evinin dekorasyonuyla uğraşıyor. Ancak müstakbel eşi Caner’in takımındaki yeni durumu bu planları yerle bir edebilir. İşte menajerinin açıklamasına göre Caner’in önündeki üç alternatif: “Caner İnter’de kalabilir de, ayrılabilir de. Kesin ayrılacak gidecek diye bir şey yok. Buna Caner karar verecek. Şu anda Caner’in önünde üç alternatif var. İnter’de kalıp mücadelesini devam ettirip formayı almak. İkincisi de Avrupa’da İtalya’da veya başka bir ülkede devam etmek. Üçüncü alternatifi de Türkiye’ye bir takıma dönmek. Buna da en geç 48 saat içinde karar verecek” yani çift bir anlamda  İtalya maceraları için ‘ya tamam ya da devam’ diyecekler.

Yorumlar | 0
üye profil