Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şükran Ovalı'nın yönetmen isyanı

Şükran Ovalı'nın yönetmen isyanı

‘Familya’ dizisinde Fenerbahçe’ye gönderme yaptığı için tepki mesajları alan Şükran Ovalı, Fenerbahçelilerden özür diledi.

09.10.2016 17:16

Oyuncu Şükran Ovalı’nın rol aldığı ‘Familya’ dizisinden kulalndığı ‘Fenevbahçe’ sözü nedeniyle tepki çekti. Ovalı, dizinin yönetmen Can Yücel’e sahnede geçen sözün yanlış anlaşılabileceğini söylediğini ve yönetmenden hiçbir şekilde kullanılmayacağına dair teyid aldığını söyledi.

‘Familya’ dizisinde Fenerbahçe’ye gönderme yaptığı için tepki mesajları alan Şükran Ovalı, sessizliğini bozdu.

Sunucuyu oynadığı bir sahnede ‘R’ kelimesini söyleyemeyen birine “Hangi takımı tutuyorsunuz?” diye soran ve “Fenevbahçe” cevabını alan oyuncu, özür diledi.

Ovalı, “Doğaçlama yapılması istenilen bir sahnede aldığım cevap üzerine kaydı kestiğimiz noktada, kullanılmaması ve yanlış anlaşılabileceği fikrimi yönetmenimiz Can Yücel ve ekibiyle defalarca paylaştım. Hiçbir şekilde kullanılmayacağının teyidini aldım” dedi.

 Bölümün yayını sırasında sette olduğunu ve haberinin olmadığını anlatan oyuncu şöyle devam etti:

“Üzerime yapıştırılmaya çalışılan hiçbir sıfatı, suçlamayı kabul etmiyorum ve de hak etmiyorum. Sahne ve diyalogla ilgili süreci ve yaşadığım üzüntüyü öncelikle tüm Fenerbahçeliler ve kamuoyuyla paylaşmak istedim. Şahsıma yapılan saldırılar karşısında yayıncı kuruluşumuz ve yapım şirketimiz tarafından yapılan açıklamadan sonra sessiz kalıp büyük bir üzüntüyle olanları izledim.”

Yorumlar | 0
üye profil