Şükran Ovalı'nın mayolu pozuna Caner Erkin'den olay yorum

Hamileliği boyunca 30 kilo alan oyuncu Şükran Ovalı, eski formuna geri döndü. Güzel oyuncu, paylaştığı mayolu fotoğraflardaki fit görüntüsüyle herkesi şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 25.07.2019 10:48
Değiştirme Tarihi: 25.07.2019 16:26
Şükran Ovalı'nın mayolu pozuna Caner Erkin'den olay yorum

Ocak 2017'de Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile nikah masasına oturan oyuncu Şükran Ovalı, Ağustos 2018'de kızı Mihran Ela'yı kucağına almıştı. İlk hamileliğini yaşayan güzel oyuncu 30 kilo alarak 56 kilodan 86 kiloya çıkmıştı.

FİT VÜCUDUNA GERİ DÖNDÜ

Kızını uzun süre emziren oyuncu doğumdan 8 ay sonra eski fit görüntüsüne kavuştu. Ovalı, dün Instagram hesabından mayolu fotoğraflarını paylaştı. Oyuncunun fotoğrafına ünlü isimlerde tepkisiz kalamadı. Oyuncu Dolunay Soysert "Ufff" yorumunu yazarken Şebnem Bozoklu da patlama emojisi koydu. Oyuncunun eşi Caner Erkin'de "Aşkım" yorumunda bulundu.

30 KİLO VERDİ

Şükran Ovalı, doğum sonrası kilolarından nasıl kurtulduğu yönündeki sorulara ""Hep bebekleyim, evde kendim bakıyorum, öyle istedim. 30 kilo aldım, hiç önemsemedim ama şimdi verdim. Ben de inanamadım buna ama o kadar çok peşinden koşuyorsun ki bir de emzirdiğim için çabuk gitti fazlalıklar" diyerek cevap vermişti.

Haber ile ilgili metin girin!.