Şükran Ovalı ilk kez anlattı

Şükran Ovalı ilk kez anlattı

Ekranların sevilen ismi Şükran Ovalı, Caner Erkin ile ilişkisini ve bilinmeyenlerini anlattı.

Güzel oyuncu Şükran Ovalı aşk hayatını ve bilinmeyenleri anlattı. Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile mutlu bir birliktelik yaşayan güzel oyuncu ilişkisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Şükran Ovalı'nın samimi açıklamaları...
İlişkimle ilgili madem çok soru soruluyor, şöyle söyleyeyim; Caner çok başarılı bir futbolcu ve çok iyi bir insan ve biz çok mutluyuz. Umarım ki bir ömür böyle devam eder.

Her şey söylediğimiz, yazdığımız, konuştuğumuz gibi, ilişkimiz yoktu, şimdi var, çok mutluyuz. İlerisine götürmek istiyoruz, bir aile kurmak istiyoruz, umarım da böyle devam eder.

Ben babadan Beşiktaşlıyım... Takımımı çok seviyorum, çocukluğumdan beri bu böyleydi. “Hak eden kazansın” diyenlerdenim. Elimden geldiğince Beşiktaş maçlarına gidip izledim.

Futbol bilgimle dünya ligi hakkında konuşamam ama Beşiktaş sevgisiyle şunu diyebilirim ki, Beşiktaşlı olmak centilmen olmaktır. Başka renklere zor zamanlarında destek vermektir.

Çarşı’yı duruşu ve tavrıyla çok seviyorum. Bütün takımların vicdanlı ve bilinçli taraftarlarını seviyorum ama Çarşı tartışmasız Türkiye’nin en karizmatik taraftarı.

Asena Atalay, Caner Erkin'in yeni ilişkisi için ne dedi?
Caner Erkin'in Şükran Ovalı ile ilişkisini sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile herkese duyurmasının ardından gözler, Erkin'in eski eşi Asena Atalay'a çevrildi.

Geçtiğimiz ocak ayında boşandığı ve çocuğunun babası olan Caner Erkin'in yeni hayatına ilişkin Atalay'ın yakın çevresine, "Her şeyden önce iyi bir dostluğumuz var. Çocuğumun babası. Tabi ki mutlu olmasını isterim" dediği konuşuluyor.

Milli futbolcunun Çınar adında bir oğlu bulunuyor.

Görüntülenme : 3098 Güncelleme Tarihi: 17/09/2016 11:40:36
Yayınlanma Tarihi: 17/09/2016 11:04:24

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin