ŞÜKRAN OVALI 'FENERBAHÇE SAHNESİ'NİN PERDE ARKASINI ANLATTI

ŞÜKRAN OVALI 'FENERBAHÇE SAHNESİ'NİN PERDE ARKASINI ANLATTI

Fox TV ekranlarında yayınlanan "Familya" dizisindeki bir sahne yüzünde Fenerbahçeli taraftarlarında yoğun eleştiri alan Şükran Ovalı, o sahnenin perde arkasında yaşananları Instagram hesabından yayımladığı mesajla açıkladı.

FOX TV'de yayınlanan 'Familya' dizisinde yayınlanan bir sahne Fenerbahçe taraftarlarının tepkisini çekti. Futbolcu Caner Erkin'in sevgilisi Şükran Ovalı'nın rol aldığı bir sahnede 'r'leri söyleyemeyen bir kişinin konu edildiği sahnede Fenerbahçe’nin ismi geçtiği yerde ‘r’lerin söylenememesi bir anda gündem konusu oldu. Bu sahne hem yapım ekibine hem de sahne rol alan Şükran Ovalı'ya sosyal medya üzerinde tepki yağdı. Tepkiler sonrası dizinin yapım ekibi, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla Fenerbahçe camiasından özür diledi.

Familya'daki Fenerbahçe sahnesi özür dilettirdi

Özür mesajının ardından Şükran Ovalı'ya yönelik tepkiler artarak devam edince oyuncu, Instagram hesabından uzun bir açıklama metni yayımlayarak o sahnenin perde arkasında neler yaşandığını anlattı.İşte Şükran Ovalı'nın o açıklaması;"Son günlerde, rol aldığını "Familya" dizisinde yayınlanan talihsiz bir sahne sebebi ile, şahsıma yapılan saldırılar karşısında yayıncı kuruluşumuz ve yapım şirketimiz tarafından yapılan açıklamadan sonra sessiz kalıp, büyük bir üzüntü ile yapılan saldırıları izledim. Ancak geldiğimiz noktada; bana ve ekibimize yapılan bütün bu suçlamalar karşısında ben sessiz kalamıyorum. Senaryoda yer almayan, doğaçlama yapılması istenilen bir sahnede aldığım cevap üzerine, kaydı kestiğimiz noktada sahnenin kullanılmamasını; yanlış anlaşılabileceği, bu konuda hassasiyet göstermemiz gerektiği yönündeki fikrimi yönetmenimiz ve ekibi ile defalarca paylaştım. Bunun üzerine yönetmenimizden sahnenin hiçbir şekilde kullanılmayacağının teyidini aldım. Bahsi geçen sahnenin yer aldığı bölümün yayını sırasında, yeni bölüm sahnelerini çekmek üzere setteydim ve gelen tepkiler üzerine bu sahnenin yayınlandığını öğrendim. O andan bu yana üzerime yapıştırılmaya çalışılan hiçbir sıfatı, suçlamayı kabul etmiyorum ve de hak etmiyorum. Mevzu bahis sahne ve diyalogla ilgili süreci ve yaşadığım üzüntüyü öncelikle tüm Fenerbahçeliler ve kamuoyu ile paylaşmak istedim. Sevgi ve saygılarımla..."Familya'da Fenerbahçe taraftarlarını kızdıran sahne
HABERE OY VER:
Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 20:54:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin

    ×
    Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.

    Acunn.com Bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.