Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şükran Ovalı Caner Erkin'in çocukluk fotoğrafını yayınladı

Şükran Ovalı Caner Erkin'in çocukluk fotoğrafını yayınladı

Şükran Ovalı Beşiktaş’a transfer olan sevgilisi Caner Erkin’e sosyal medya hesabından büyük sürpriz yaptı. Ovalı sevgilisinin çocukluk fotoğrafını kendi sayfasında yayınladı.

12.09.2016 11:23

Şükran Ovalı ve Caner Erkin aşkı tam gaz devam ediyor. Şükran Ovalı önceki gün sevgilisi Caner Erkin'in çocukluk fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı

Şükran Ovalı, önceki gün Beşiktaş’a transfer olan ve evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Caner Erkin’e sosyal medya üzerinden nostalji sürprizi yaptı.

Güzel oyuncu, beş aydır birlikte olduğu futbolcunun çocukluk fotoğrafını Instagram sayfasından yayınladı. Ovalı’nın bu paylaşımı takipçileri trafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

şükran ovalı caner erkinin çocukluk fotoğrafını yayınladı

Bayram tebriği
Şükran Ovalı ve Caner Erkin çiftinden sevenlerine Kurban Bayramı mesajı geldi. Şükran Ovalı sevgilisi Caner Erkin'le birlikte çektiği fotoğrafı Instagram sayfasından yayınlayıp altına da "mutlu bayramlar" notunu düştü. Ünlü çiftin bu fotoğrafı kısa sürede büyük beğeni topladı. Hayranları ünlü çiftin bayramını kutladı. İşte Şükran Ovalı'nın o paylaşımı...

şükran ovalı ve caner erkin çiftinden bayram mesajı

Şükran Ovalı ve Caner Erkin aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Çift şu sıralar evlilik hazırlığı yapıyor.

Yorumlar | 0
üye profil