Şükran Ovalı-Caner Erkin çifti Alaçatı tatilinde

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Yargı'da 'Savcı Derya' karakterini canlandıran Şükran Ovalı (37), futbolcu eşi Caner Erkin (34) ile tatilin keyfini çıkarıyor. İzmir Alaçatı'da bir beach'te görüntülenen ikili, kendilerine ayrılan locada sohbet ettikten sonra el ele denize girdi. Rüzgarlı havaya fazla dayanamayan ünlü çift, denizde kısa süre kalıp, localarına dönmeyi tercih etti.

Yayınlanma Tarihi: 16.06.2022 08:47
Değiştirme Tarihi: 16.06.2022 08:47
Şükran Ovalı-Caner Erkin çifti Alaçatı tatilinde

Futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında İtalya'nın başkenti Roma'da nikâh masasına oturan, Ağustos 2018'de Mihran Ela'nın dünyaya gelmesiyle ilk kez anne olma sevinci yaşayan Şükran Ovalı, geçtiğimiz ay Re Touch Mag'in kapağı olmuşu, dergiye verdiği röportajda kızı ve evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulunmuştu.

"EVLİLİĞİ DÜŞÜNMÜYORDUM"

Sezon finali yapan Kanal D dizisi 'Yargı'nın Savcı Derya'sı, "Caner Bey ile tanışmadan önce evlilik ve anne olma fikrine nasıl bakıyordunuz?" sorusuna şu yanıtı vermişti:

"Açıkçası düşünmüyordum. Çok da isteğimi hatta cesaretim yoktu evliliğe ama her zaman çok anaç biriydim. Çocukları hep çok sevmişimdir, bunu beni yakından tanıyanlar çok iyi bilir. Hayatın size ne getireceğini bilemiyorsunuz tabii, çok şükür ki Caner’le yollarımız kesişti. Şimdi ailem, her şeyim ve tekrar 'iyi ki' diyorum. İstikrar sabır ve cesaret... Hep teşekkür ediyorum vazgeçmediği için. Ön yargı işte. Her türlüsü zarar, neyse ki sonuç güzel."

"MİHRAN'LA YENİDEN DOĞDUM"

Mutlu bir evliliği olan 37 yaşındaki oyuncu, "Mihran Ela'nın doğumundan sonra nasıl bir değişim yaşadınız?" sorusunu ise "Anne olunca çok fazla değişim de beraberinde geliyor. Anne olmadan önce sanki daha fazla kendinizi etrafa onaylatmaya çalışıyorsunuz, meslek hayatınızı da özel hayatınızı da. Mihran’la birlikte ben de bir birey olduğumun farkına vardım. Onaylatma duygum kalmadı ve hayatta en çok kızımı sevecek olmak rahatlattı beni. Gerçekten düşünüyorum da onsuz ne yapmışım bunca zaman. Mihran olmadan önce sanki eksikmişim ve kızımla tamamlandığımı hissediyorum. 'Onunla yeniden doğdum' diyebilirim. Hep güçlü bir kadındım, yıllardır kendi ayaklarım üzerinde duruyorum ama artık daha güçlü hissediyorum kendimi. Kısa yoldan söylemem gerekirse; hamdım, piştim" şeklinde cevaplamıştı.

"EVDE VAKİT GEÇİRMEYİ SEVERİM"

"Gün bitince ev ortamında nasıl biri Şükran Ovalı?" sorusu üzerine Ovalı, "Sakin, pijamalı, sevdikleriyle zaman geçiren, kızının dibinden ayrılmayan biri. Evcimenimdir, evde vakit geçirmeyi çok severim. Sağlam dostlarım var, seçilmiş ailem her biri. Sıkça onlarla bir araya geliriz mutlaka. Sevdiklerimle birlikte kalabalık sofralarda vakit geçirmeyi çok severim" ifadelerini kullanmıştı.

ALAÇATI'DA TATİL

Oyuncu Şükran Ovalı ile eşi Caner Erkin, Çeşme Alaçatı'da bulunan evlerinde yaz tatiline devam ediyor. Ünlü çift, önceki gün The Beach Of Momo'da objektiflere yansıdı.

Kendilerine ayrılan localarında uzun süre sohbet eden ikili, ilerleyen saatlerde el ele denize girdi. Bir süre denizde duran Erkin ve Ovalı, havanın rüzgarlı olması sebebiyle yüzüp yüzmemekte kararsız kaldı.

Neşelerinin yerinde olduğu gözlenen Şükran Ovalı ve Caner Erkin, rüzgara fazla dayanamadı ve kısa süren deniz keyfinin ardından hemen localarına geçerek kurulandı.

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin