Steven Salam kimdir? Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Steven Salam kaç yaşında, nereli?

Steven Salam kimdir sorusu Survivor 2021 gönüllüler takımı fragmanı yayınlanması ile araştırılmaya başlandı. Gönüllüler takımı kadrosu merak ediliyordu. Survivor Türkiye takipçileri, Steven Salam kimdir, kaç yaşında, nereli internette hemen sorgulamaya başladı. İşte Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Steven Salam hakkındaki bilgiler…

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2021 19:21
Değiştirme Tarihi: 03.01.2021 19:24
Steven Salam kimdir? Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Steven Salam kaç yaşında, nereli?

Survivor Türkiye 2021 gönüllüler takımı kadrosu açıklandı. TV8 ekranlarında her sezonu ayrı bir ilgiyle ve heyecanla takip edilen Survivor yarışmasında bu sezon Steven Salam gönüllüler takımında yer alıyor. 9 Ocak’ta başlayacak Survivor 2021 kadrosunda yer alan Steven Salam kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor Türkiye gönüllüler takımı yarışmacısı Steven Salam hakkındaki merak edilenler haberimizde.

STEVEN SALAM KİMDİR?

Steven Salam, Demokratik Kongo Cumhuriyetinden 2011’de Türkiye’ye gelmiş. Ve lise ve üniversiteyi Türkiye’de okudu.

Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünden mezun oldu.

Geçen sene şampiyon olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor)  takımında oynadığını belirten Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair duygularını açıkladı.